Varlıbaş AVM Şubat ayında sanatla dopdolu

18 Şubat 2013 Pazartesi

Sanatın kalbi bu kış Varlıbaş Alışveriş Merkezi’nde atıyor. Hafta sonları çocuklar için sahnelenen tiyatro oyunları AVM ziyaretçilerinin aileleri ile birlikte keyifli vakit geçirmelerini sağlarken, ebeveynlerin gönül rahatlığı ile alışverişlerini yapmalarına imkan tanıyor. 9 Şubat’ta başlayan tiyatro oyunları 24 Şubat’a kadar her hafta sonu -4’üncü katta Varlıbaş Sanat Akademisi’nde izlenebilir

varlibas-avm-subat-ayinda-sanatla-dopdolu

Varlıbaş Alışveriş Merkezi’nde 14 Şubat Sevgililer Günü’nü daha da özel kılan bir tango gösterisi izleyicileri büyüledi. AVM’ye giden ziyaretçilerin romantizmin tınılarını hissettikleri dakikalar, Varlıbaş Sanat Akademisi Latin Dansları Eğitmeni Mirkan Kasacı ve partneri Serap Kocaboy’un performansları ile hayat buldu.

Ayrıca 8 Şubat’ta açılışı yapılan Ressam Meher Bayramov’un Kişisel Resim Sergisi 18 Şubat’a kadar ziyaret edilebilir. Serginin temasını Anadolu’nun dokusu kilim desenleri ve Karadeniz’e farklı bir bakış oluşturuyor. Kendisi de Azerbaycan Türkü olan Meher Bey’in Mezopotamya’yı yorumlaması sonucu oluşan serginin bir diğer özelliği ise fırça kullanılmadan, sünger, naylon gibi materyaller kullanılarak ortaya çıkarılmış olması.

Varlıbaş Alışveriş Merkezi Şubat ayında yakaladığı atmosferiyle, herkesin ailesi ile eğlenceli vakit geçirebileceği, alışverişlerini rahatlıkla yapabilecekleri etkinlikler ve kampanyalar sunmaya Mart ayında da devam edeceğinin sinyallerini veriyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri