Varlıbaş AVM’de otomobil yağmuru

01 Eylül 2014 Pazartesi

Varlıbaş Alışveriş Merkezi’nde yine bir ilk gerçekleşti. Varlıbaş AVM, 24 saat içerisinde ziyaretçilerine 2 araba birden hediye etti

varlibas-avmde-otomobil-yagmuru

Varlıbaş AVM’nin başlattığı heyecan dolu, muhteşem kampanyanın ilk talihlisi 27 Ağustos tarihinde yaptığı alışveriş ile şansını deneyen ev hanımı Gülseren Orhanoğlu olurken, ikinci talihlisi de kısa bir süre sonra belli oldu.

Ahmet Aydın yaptığı 700 TL alışverişi karşılığında kazandığı 14 deneme hakkından ikincisini denerken çocuklarının sevinç çığlıkları arasında kilidi açtı. Kampanyaya katılarak ikinci arabayı kazanan Ahmet Aydın; çocuklarının düğün alışverişini yaptıklarını ve eşinin muhakkak şansımızı deneyelim ısrarları üzerine kampanyaya katıldığını belirtti.

Çocukları ise; bir gün öncesinde (27.08.2014) feci bir trafik kazası geçirdiklerini ve düğün öncesi morallerinin çok bozuk olduğunu, ancak Varlıbaş AVM’nin bu muhteşem düğün hediyesi karşısında hem çok şaşırdıklarını hem de çok mutlu olduklarını belirtti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri