Varlıbaş’tan ramazan etkinlikleri

02 Temmuz 2014 Çarşamba

Varlıbaş Alışveriş Merkezi ramazan ayını ziyaretçilerini sevindirecek kampanya ve etkinliklerle geçirecek

varlibastan-ramazan-etkinlikleri

Bu yıl da her ramazan ayında olduğu gibi ziyaretçilerine geleneksel ramazan ruhunu yaşatmayı hedefleyen Varlıbaş Alışveriş Merkezi, tüm programı bu çerçevede planladıklarını ve AVM içerisinde görsel ve işitsel olarak bu ambiyansı oluşturduklarını belirtti. Ramazan ayı boyunca her cuma akşamı iftar sonrası 21.00’da Ramazan Sokağı’ndaki yerini alan ‘Fasıl Ekibi’ ile hafta içi ve hafta sonu ‘Karagöz & Hacivat’ atışmalarının güzel örnekleri ‘Orta Oyunları ve Gölge Oyunları’ ile ziyaretçilerini ağırlayacak olan Varlıbaş AVM’nin tüm etkinlikleri -2’nci katta Ramazan Sokağı’nda gerçekleştirilecek.

Alışveriş Festivali Kampanyası ise ramazan ayında da devam ediyor. Varlıbaş Alışveriş Merkezi’nden yapacağınız 100 TL ve üzeri alışverişlerinizde hediyelerinizi danışmadan anında alabilirsiniz. İftar için menü, iftar sonrası çocuklarınıza eğlence merkezinde güzel dakikalar ve en yeni sinema filmlerini izleme imkânı kazanmanız için sadece alışveriş fişlerinizle danışma masasına başvurmanız yeterli olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri