Volvo S60 sahibini buldu

08 Nisan 2014 Salı

İnegöl AVM’nin geleneksel hale getirdiği otomobil kampanyasının bu yılki göz alıcı armağanı Volvo S60, sahibini buldu

volvo-s60-sahibini-buldu

İnegöl AVM’nin, her yıl heyecanla beklenen ve artık geleneksel hale gelen otomobil kampanyasında bu yıl da sona gelindi. 1 Aralık 2013’te başlayıp 31 Mart’ta sona eren kampanyanın talihlisi belli oldu. Kampanyaya İnegöl AVM’den alışveriş yaparak toplamda 15 bin 147 kişi katıldı, 56 bin 413 kupon kesildi. İnegöl AVM bu süreçte tam 4 bin 988 yeni üye kazandı.

Geçtiğimiz günlerde fastfood katında noter huzurunda yapılan çekilişte Volvo S60’ın asil talihlisi 51051 seri numaralı Şerafettin Akşahin oldu. Yedek talihlisi ise 39530 seri numaralı Elif Şimşek’ti. İnegöl AVM’nin ziyaretçilerine sürprizi bununla da kalmıyor. 13 Nisan Pazar günü İnegöl AVM ziyaretçilerini bir kutlama konseri bekliyor. Konserin yıldızı ise son dönemlerin popüler ve sevilen şarkıcısı Mehmet Erdem. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri