Wipeout, Forum İstanbul’da Mehmet Ali Erbil’le veda ediyor

31 Ağustos 2012 Cuma

11 Mayıs’tan bu yana süren Wipeout Türkiye macerası, 1 Eylül’de başlayacak olan Forum İstanbul ayağı ile Final yapacak. 1 Eylül’de Mehmet Ali Erbil’in sunumu ve yarışmacı koçluğuyla İstanbullularla buluşacak olan Wipeout renkli görüntülere sahne olacak. 9 Eylül’e kadar devam edecek olan Wipeout Final - Forum İstanbul ayağında 6 bin TL nakit para ödülü dağıtılacak

wipeout-forum-istanbulda-mehmet-ali-erbille-veda-ediyor

Türkiye’de ve dünya televizyonlarında milyonlarca izleyicisi olan Wipeout, özel parkuruyla televizyondan sonra dünyada ilk defa Türkiye’de Forum Alışveriş Merkezleri’ni dolaşıyor. 11 Mayıs’ta başlayan bu heyecan, 31 Ağustos - 9 Eylül günlerinde Forum İstanbul’daki Türkiye Finaliyle son bulacak. Forum İstanbul’daki final ayağının açılışını Mehmet Ali Erbil hem sunacak, hem parkurda yarışacak, hem de diğer yarışmacılara koçluk yaparak taktikler verecek. Yarışmacılarsa toplam 6 bin TL nakit para ödülü için parkurda hem eğlenecek, hem de ter dökecekler.

Bugüne kadar sadece televizyondan takip edilebilen, rekabetle eğlenceyi birleştiren Wipeout, 3 farklı etaptan oluşan özel parkuru ile kendine güvenen ve eğlenmek isteyen herkesi Forum İstanbul’a bekliyor. Dünyada ilk kez Türkiye’de Forum Alışveriş Merkezlerini dolaşarak yarışanlara birçok ödül dağıtan Wipeout’un Forum İstanbul’da gerçekleşecek Türkiye finalindeki büyük ödül ise toplam 6 bin TL’lik nakit para ödülü.

Rekabetle eğlenceyi birleştiren Wipeout’unYumruk Duvarı, Dev Kırmızı Top ve Sürat Köprüsü’nden oluşan etaplarından geçerek, yarışırken eğlenmeye var mısınız? 31 Ağustos - 9 Eylül günleri arasında Forum İstanbul’da gerçekleşecek Wipeout Türkiye finalinde, en iyi zamana imza atacak yarışmacı 3 bin TL, 2’nci yarışmacı 2 bin TL ve 3’üncü yarışmacıysa bin TL nakit para ödülü kazanacak.


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri