World Of Animals İstanbul’da ilk kez 212 İstanbul’da

04 Nisan 2014 Cuma

AVM MFI Partners tarafından yönetilen 212 İstanbul Power Outlet, 1-13 Nisan günleri arasında World of Animals (Hayvanlar Dünyası) etkinliğine ev sahipliği yapacak

world-of-animals-istanbulda-ilk-kez-212-istanbulda

İstanbul’da ilk kez düzenlenecek “Hayvanlar Dünyası” etkinliği ile çocuklar, animatronik hayvanlarla buluşarak etkileyici bir görsel şölen yaşayacak. World of Animals’ın 10 animatronik hayvanı kendi doğal yaşam alanına özel dizayn edilmiş bölümlerde 1-13 Nisan günleri arasında 212 İstanbul Power Outlet’te sergilenecek ve çocuklara eğlenceli ve etkileyici zamanlar yaşatacak.

Hareket eden ve gerçek boyutlarında olan, boyutları yaklaşık olarak 2-3 metre arasında değişen aslan, fil, gergedan, zürafa, zebra, goril, at, timsah, kutup ayısı ve dev kaplumbağadan oluşan 10 animatronik hayvan, küçüklerin olduğu kadar büyüklerin de ilgisini çekeceğe benziyor.

Ücretsiz olan etkinlik süresince, aynı zamanda çocuklar hafta sonu Hayvanlar Dünyası etkinliğine özel oyun hamuru yapımı, resim boyama ve balon show gibi aktivitelerle de keyifli zaman geçirebilecek.
Türkiye’nin ilk “Power Outlet”i 212 İstanbul Power Outlet, birçok yerli ve yabancı outlet markası ve her yaşa uygun, özgün ve eğlenceli etkinlikleri ile ziyaretçilerine renkli ve keyifli bir dünya sunmaya devam ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri