“Yalıtımın Mavi Yüzü” Kozzy AVM’de

13 Kasım 2012 Salı

Kozzy Alışveriş ve Kültür Merkezi, 15-30 Kasım günleri arasında Bennu Gerede ile Blue’Safe Mavi Kale ortaklığında çekilen fotoğraflardan oluşan fotoğraf sergisine ev sahipliği yapacak

yalitimin-mavi-yuzu-kozzy-avmde

Enerji tasarrufunda yalıtımın önemine dikkat çeken Yalıtımın Mavi Yüzü sergisi, ısı yalıtımı konusuna farklı bir bakış açısı getiriyor.  Isı yalıtım malzemeleri, ünlü fotoğrafçı Bennu Gerede’nin çektiği fotoğraflarda karşımıza kimi zaman bir kaykaycının kaykayı kimi zaman küçük bir köpeğin kulübesi olarak çıkıyor.

15-30 Kasım günleri arasında Kozzy AVM’de tüm ziyaretçilere açık olacak sergide Bennu Gerede’nin fotoğraflarının yanında aynı konseptli fotoğraf yarışmasında dereceye girenlerin eserleri de sergilenecek.
Yalıtım malzemeleri üzerine basılarak sergilenen fotoğraflar, 15-30 Kasım günleri arasında tüm sanatseverleri Kozzy AVM’de bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri