Yaşam Akademisi Söyleşileri Akbatı’da başlıyor

04 Şubat 2015 Çarşamba

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde Şubat ayı itibariyle Yaşam Akademisi Söyleşileri başlıyor. Programda birçok konu başlığı yer alıyor

yasam-akademisi-soylesileri-akbatida-basliyor

Bir alışveriş merkezinden çok daha ötesini sunan, Akbatı AVYM’de Yaşam Akademisi söyleşileri başlıyor.  Akiş GYO AŞ’nin marka çatısı altında gerçekleştirilen Yaşam Akademisi’nde her Perşembe, “Sağlık”tan, “Evcil Hayvanlar”a, “Kahkaha Yogası”ndan “Emzirme Dönemi”ne, uzanan zengin programda herkesin ilgisini çekecek bir söyleşi mevcut.

Akbatı AVYM Yaşam Akademisi Platformu’nun programına göre Şubat ayının ilk söyleşileri 5 Şubat Perşembe günü saat 13.00-14.30 arasında “Evcil Hayvanlar, Çocuk ve Eğitim” konu başlığını vurgulayan Yetenek Sizsiniz birincisi Ali&Max’in performansı ve hemen ardından saat 14.30-16.00 arasında ise Söğüt Zengingönün’ün yüzleri güldüren, ruhları dinlendiren “Kahkaha Yogası” ile başlıyor.

Şubat ayının diğer etkinliklerinde: 12 Şubat Perşembe günü 14.00-16.00 arasında Hande Kazanova’yla Televizyon, Oyunculuk, Gelecek ve fazlasını konu alan “Yaşama Gelecekten Başlayın”, 19 Şubat Perşembe saat 14.00-16.00 arasında Esra Gökçe ile “Görünmeyen Yüklerden Kurtulun, Hep Mutlu Olun” ve 26 Şubat Perşembe 14.00-16.00 arasında Nihal Doğan’ın öncülüğünde “Doğal sirke ile gelen sağlık” konuları işlenecek.

Yaşam Akademisi  Mart ayında da devam edecek
Şubat ayındaki birbirinden ilginç ve dikkat çekici söyleşilerin yanında, Mart ayında da dopdolu bir programla ziyaretçilerini bekleyen Akbatı AVYM’de gelecek ayın söyleşileri 5 Mart Perşembe günü saat 13.00-14.30 arasında Ayşe Çulha’dan “Emzirme Dönemi ve Önemi” ve 14.45-16.15 arasında Özlem Mavi Saltık’ın tüyolarıyla “”Para Enerjisiyle Tanışın, Hep Kazanın” konularıyla başlıyor. 12 Mart saat 14:00-16:00 Doç.Dr.Ufuk Çakmakçı’yla “Yaşam Enerjinizi Canlandırın, Doğru Anlayış ile Stresi Yönetin”, 19 Mart 14:00-16:00’da Uzman Terapist Eralp Caner’le sağlıklı yaşama farklı bir bakış sunan “Korku ve Öfke Dışarı, Neşe ve Sağlık İçeri”, Mart ayının son söyleşisi olarak da 26 Mart Perşembe günü saat 14:00-16:00’da Prof.Dr.Yavuz Dizdar’la herkesin ihtiyacı olan “Sağlıklı Yaşam için Sağlıklı Beslenme” konuları yer alıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri