MaviBahçe’de buluşma

12 Eylül 2013 Perşembe

İzmir’de inşa edilen alışveriş merkezi MaviBahçe’nin kiralama lansmanında 200 marka temsilcisi bir araya geldi

mavibahcede-bulusma

Markalardan şimdiden talep almaya başlayan AVM, Eylül 2014’te kapılarını açacak. MaviBahçe’de resmi kiralama dönemi başladı. Geçtiğimiz günlerde İzmir’de düzenlenen lansmanda bir araya gelen 200 marka temsilcisi, projeye yoğun ilgi gösterdi.

55 bin metrekare kiralanabilir alanı olan AVM’nin şantiye alanını gezdikten sonra kendileri için hazırlanmış mekânda projeyle ilgili bilgi alan marka yöneticileri, mağazalarına yer belirlemek için projeyi gezdi. Projede, İzmir’de yer almayan markaların yanı sıra yerel markalar da yer alacak.

Hedef 1 milyon 200 bin ziyaretçi
Balçova’da bin kişiye düşen AVM metrekaresi 1876 metrekareyken Mavişehir’i de içine alan Karşıyaka’da bu rakam 178 metrekareye kadar düşüyor. MaviBahçe’ye 15 dakika yürüme mesafesinde 100 bin kişi yaşıyor. Bölge aynı zamanda konut projelerinin de yoğun olarak devam ettiği bir bölge olduğu için ziyaretçi potansiyeliyle de dikkat çekiyor. Aylık 1 milyon 200 bin kişinin ziyaret etmesi hedeflenen AVM, 2014 Eylül ayında kapılarını açmaya hazırlanıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri