Yeni yıl köyü

02 Aralık 2016 Cuma

Türkiye’nin ilk yeni yıl köyü olarak dikkat çeken ve bu sene üçüncüsü düzenlenen Zorlu Yeni Yıl Köyü, 9-31 Aralık tarihleri arasında ziyaretçilerini bekliyor. 30’u aşkın alışveriş kulübesindeki çok özel markaların yanı sıra, birbirinden eğlenceli etkinliklere de ev sahipliği yapacak olan Zorlu Yeni Yıl Köyü, ziyaretçilerine rengarenk ve coşku dolu bir deneyim vadediyor.

yeni-yil-koyu

9-31 Aralık tarihleri arasında düzenlenecek olan Zorlu Yeni Yıl Köyü’nde moda, dekorasyon, aksesuar, teknoloji, farklı damaklara uygun lezzetler ve sanat kategorilerinde 30’un üzerinde kulübe yer alacak. Power FM’in de müzik yayını ile katılacağı Zorlu Yeni Yıl Köyü’nde birbirinden renkli etkinlikler, canlı müzik performansları ve gösteriler Zorlu ziyaretçilerini karşılayacak. Meydan katındaki kulübelerde 23 gün boyunca sürecek etkinlik 12.00-21.00 saatleri arasında ziyaret edilebilecek.

 

Zorlu, yeni yıl süslemeleriyle fark yaratacak. Farklı alanlarda 17 sanatçı ve tasarımcının, dev yılbaşı toplarını kendi yaratıcı yaklaşımıyla yorumladığı birbirinden özel 17 enstalasyon, Zorlu’daki yeni yıl heyecanına farklı bir renk katmaya hazırlanıyor. Numerolojide güçlü başarıları temsil eden, ışığımızı, enerjimizi ve sonsuz çekim gücümüzü artıracağına inanılan 17 sayısından ilham alarak kurgulanan sergide; İngiliz fotoğrafçı Tim Bret Day, fotoğraf sanatçısı Tamer Yılmaz, moda tasarımcısı Zeynep Tosun, Atıl Kutoglu, ışık sanatçısı Alessandra Luppi’nin yanı sıra Bubi, Mr. Thomms, Lara Kamhi, Erkut Terliksiz ve Prenses Camilla Von Hobsburg gibi isimler yer alıyor.

 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri