Yeşilyurt AVM’de alışverişler “Şans Yolu”na çıkacak

10 Şubat 2017 Cuma

Yıl boyunca birçok kampanya ve etkinliğe ev sahipliği yapan Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi, misafirlerini Sevgililer Gününe özel düzenleyeceği heyecan dolu yepyeni bir etkinliğe davet ediyor

yesilyurt-avmde-alisverisler-sans-yoluna-cikacak

Yeşilyurt Alışveriş ve Yaşam Merkezi Sevgililer Gününe özel düzenleyeceği kampanyayla ziyaretçilerini hediye yağmuruna tutmaya hazırlanıyor. “Şans Yolu” etkinliğinde, misafirler hediyelere ulaşmak için mücadele ederken eğlence dolu anlar geçirecek. Başlama işaretiyle birlikte, platformda bulunan kırmızı ışıklara yakalanmadan oyunu tamamlayan yarışmacılar final ödülünü kazanma fırsatı yakalayacak. Oyunun birinci turunu tamamlayıp devam etmek istemeyen yarışmacıların birinci tur ödülü, oyunu tamamlayamayan yarışmacıların da teselli ödülü kazanacağı etkinlikte ziyaretçiler eğlenirken sürpriz hediyeler de kazanabilecek.

 

12-14 Şubat günleri arasında gerçekleştirilecek kampanyada toplamda ya da tek seferde 150 TL ve üzeri alışveriş yapan Lucky Card sahipleri, fiş ya da faturalarını danışma bankosuna işletip, food court katında kurulacak olan platformda “Şans Yolu” oyununu oynayabilecek. Ayrıca 24 Marta kadar devam edecek olan BMW kampanyasına çekiliş hakkı da kazanabilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor