Yılın AVM Müdürü Ödülü Nezihi Kayıboğlu’nun

03 Aralık 2012 Pazartesi

İstanbul Optimum Outlet AVM Genel Müdürü Nezihi Kayıboğlu, Yılın Alışveriş Merkezi Müdürü Ödülü'ne layık görüldü

yilin-avm-muduru-odulu-nezihi-kayiboglunun

Perakende Günleri 2012 kapsamında düzenlenen Perakende Güneşi Ödülleri, geçtiğimiz günlerde yapılan ödül töreni ile sahiplerini buldu. Başarılarıyla sektöre farklılık katan isimlere verilen Perakende Güneşi Ödülleri’nde, “Yılın Alışveriş Merkezi Müdürü” ödülünü İstanbul Optimum Outlet AVM Genel Müdürü Nezihi Kayıboğlu aldı.

Geçtiğimiz günlerde 4’üncü yaşını kutlayan İstanbul Optimum Outlet’in geldiği konumda önemli payı olan Kayıboğlu, ödül töreninde yaptığı konuşmasında kendisini bu ödüle layık gören sektör yetkililerine ve çalışma arkadaşlarına teşekkür ederek Rönesans ailesi adına bu ödülü almaktan onur ve gurur duyduğunu belirterek sözlerini tamamladı.

Nezihi Kayıboğlu, 1999 yılından bu yana alışveriş merkezlerinde görev yapıyor. Daha önce Profilo, Capitol ve City’s Nişantaşı Alışveriş Merkezleri’nde görev aldı. Ağustos 2008 itibarıyla Rönesans Alışveriş Merkezleri’nden Optimum Outlet ve Eğlence Merkezi’nde AVM Genel Müdürü olarak başlamış olduğu görevine şu anda İstanbul, İzmir Optimum ve Kozzy AVM’yi kapsayan Bölge Müdürü olarak devam ediyor.

İstanbul Optimum Outlet AVM Genel Müdürü ve Bölge Müdürlüğü görevi boyunca açılışlarını bilfiil yaptığı AVM’ler ile alınan ödüller şunlar:

İstanbul Optimum Outlet (2008)
- ICSC (Uluslararası Alışveriş Merkezleri Birliği) tarafından Avrupa’nın En İyi Outlet’i (2010)
- AMPD (Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği) tarafından da Türkiye’nin En İyi Outlet’i (2010)

Kozzy AVM (2010)
- Kozzy AVM, ICSC (Uluslararası Alışveriş Merkezleri Birliği) tarafından Avrupa’nın En İyi AVM’si (2011) – Dünya finalisti
- AMPD (Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği) tarafından da Türkiye’nin En İyi AVM’si (2010)

Adana Optimum Outlet (2011)
Adana Optimum Outlet AMPD (Alışveriş Merkezleri ve Perakendeciler Derneği) tarafından da Türkiye’nin En İyi Outlet’i (2011)

İzmir Optimum Outlet (2012)
- Nisan 2012’de açılan İzmir Optimum Outlet ile 2013 ICSC (Uluslararası Alışveriş Merkezleri Birliği) Avrupa’nın En İyi Outlet’i ödüllerine aday oldu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri