Ziyaretçiler bu kez ünlü radyocuları izledi

21 Temmuz 2015 Salı

Radyoların sevilen isimleri Afrikalı Ali, Hop Dedik Ayhan, Gönül Dostu Şener ve Erkan Koç “Siz Hiç Radyo İzlediniz mi?” isimli gösterileriyle Maltepe Park AVM de dinleyicileriyle buluştu

ziyaretciler-bu-kez-unlu-radyoculari-izledi

Takipçileri tarafından yalnız bırakılmayan efsane radyocular gördükleri kalabalık karşısında şaşkınlıklarını gizleyemedi ve duydukları mutluluğu paylaşan radyocular, takipçileriyle de tek tek bayramlaşmayı da ihmal etmedi.

Bilinen birçok şarkıyı gösterilerine ekleyerek  izleyenleri eğlendiren efsane radyocular “Biz bile şarkıcı olduk ya gerisini siz izleyin” diyerek birilerine gönderme yaptı. Meslekte 20 yılı geride bırakan Kral FM’den Afrikalı Ali, Gönül Dostu Şener, Radyo VİVA’dan Hopdedik Ayhan ile Radyo 7’den Erkan Koç, başlarına gelen ilginç olayları anlattı.

Konuklardan soru alan radyocular “Yeni nesile mesleğinizi tavsiye eder misiniz?” sorusu karşısında “Bizim işimizi hala meslek olarak görmeyenler var, ne iş yapıyorsun diye soranlara radyo programcısıyız deyince bilgisayar programcısı gibi bir iş sanıyorlar bunca yıldır anlatamadık nedense.” diyerek dert yanıp “Tabii ki tavsiye ediyoruz, vizyonu geniş, dünyayı takip eden ve her şey den önemlisi dinleyicileriniz sizi belki de hiç görmeden sesinizle seviyor. radyoculuk öğretilmez, öğrenilir.” diyerek yanıtladı.   

Almanya’dan bir dinleyicinin sadece onları görebilmek için geliş tarihini değiştirdiğini öğrenen radyocular mutluluklarını dile getirirken “Ne güzel  vatan hasretinize biraz merhem olabilmek anlamayanlara anlatın da bizi üzmesinler.” diyerek sahneden sitem etti.

Gösterilerinden sonra imza ve fotoğraf isteyen hayranlarıyla teker teker ilgilenen radyocular, herkese teşekkür edip Maltepepark AVM’den ayrıldı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri