Alışveriş rüzgarı Kayseri’de

27 Eylül 2013 Cuma

Forum Kayseri, tüm Forum Alışveriş Merkezleri’nde 27-29 Eylül’de eşzamanlı olarak düzenlenecek Forum Fashion Week 2013 kapsamında birçok etkinliğe ev sahipliği yapıyor

alisveris-ruzgari-kayseride

Forum Kayseri, düzenlediği etkinlikte birçok ünlü isimi de konuk edecek. Carlos Martin, Merve Büyüksaraç, Irmak Atuk ve Tatsyana Tsvikevic’in katılacağı Fashion Week etkinliğinde, Sonbahar-Kış modası tanıtılacak. Ayrıca Ivana Sert Kayseriye gelerek ziyaretçilerle sohbet edecek.

Ayrıca 27-28 Eylül günü Alışveriş Gecesi etkinliği düzenleniyor, bu etkinlikte ziyaretçiler indirimli ürünlerle alışveriş yapabilecek.

Mankenler Kayseri’de podyuma çıkıyor
Eğlenceli ve keyifli moda etkinliklerinin düzenleneceği Forum Fashion Week kapsamında bugün(27 Eylül) saat 19.30’da Özel Koleksiyon Defilesi yapılacak. Defile de Carlos Martin, Merve Büyüksaraç, Irmak Atuk ve Tatsyana Tsvikeviç podyuma çıkacak.

Ivana Sert’le moda sohbeti
Ivana Sert 28 Eylül Cumartesi günü saat 16.00’da Forum Kayseri ziyaretçileriyle sohbet edecek. Moda ve stil üzerine gerçekleşecek sohbette Ivana Sert, stil ipuçları ve sezon modasına dair önerilerde bulunacak, dinleyicilerin modaya dair sorularını yanıtlayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri