Alışveriş sizden tek taş M1 Gaziantep’ten

25 Aralık 2015 Cuma

M1 Gaziantep AVM’de yılbaşı öncesinde 1000 TL’lik alışveriş yapanlar tek taş yüzük kazanıyor

alisveris-sizden-tek-tas-m1-gaziantepten

Yenilenen haliyle yeni yıla hazırlanan M1 Gaziantep AVM, 21-31 Aralık günleri arasında 1000 TL’lik alışveriş yapan herkese yeni yıl hediyesi olarak tek taş yüzük hediye ediyor. M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir, Gaziantep’in simgesi olan Antepfıstığı’nın renkleriyle yenilenen ve daha dinamik bir hal alan AVM’nin yeni yıla güçlü bir şekilde gireceğini söyledi. Gizir, yeni yılı kutlamak için 1000 TL’lik alışveriş yapan müşterilerine tek taş yüzük hediye ettiklerini söyledi.


Tek taş yüzük kampanyası hakkında bilgiler veren Gizir, 21-31 Aralık günleri arasında yapılan alışverişlerde geçerli olan kampanyanın 1000 TL ve üzeri alışveriş yapan herkes için geçerli olduğunu söyledi. Gizir,  “Alışveriş Sizden Tek Taş Bizden” sloganıyla düzenlenen kampanyanın büyük ilgi göreceğini, 1000 TL’lik alışverişe anında tek taş yüzük hediye edildiğini sözlerine ekledi. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri