Alışverişin en sosyal hali Akbatı’da

10 Haziran 2014 Salı

Akbatı AVYM, ISF boyunca benzersiz bir sosyal medya eğlencesi sunuyor. Akbatı ziyaretçileri Presstagram ile Instagram’daki fotoğraflarının çıkışını alırken, sanal dünya ile gerçek dünyayı birleştiren Social Goal ile de langırt oynama ve skorunu Twitter’da paylaşma keyfi yaşayacak

alisverisin-en-sosyal-hali-akbatida

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, 7 - 29 Haziran günleri arasında devam eden İstanbul Shopping Fest  (İSF) boyunca ziyaretçilerine Presstagram ve Social Goal ile benzersiz bir sosyal medya eğlencesi sunuyor. Presstagram uygulaması sayesinde Akbatı’yı ziyaret eden herkes Instagram hesaplarıyla çektiği fotoğraflardan Akbatı AVYM içine yerleştirilecek cihazlar aracılığıyla çıkış alabilecek. Social Goal ise Tweet ile çalışan bir langırt. Türkiye’de çok özel organizasyonlarda kullanılmaya yeni başlanan Presstagram ve Social Goal böylece ilk kez bir alışveriş merkezi tarafından ziyaretçilerinin ilgisine sunulacak.

Nasıl kullanılacak?
ISF boyunca Akbatı’yı ziyaret eden herkes mobil cihazları veya tablet bilgisayarları ile çektikleri fotoğrafları, Instagram’da akbatiavym’yi beğendikten sonra #akbatidaisfcoskusu hashtag’i ile Instagram’a yükleyecek. Ardından bu fotoğrafları Akbatı içine yerleştirilmiş özel kiosk’lardan çok kısa sürede etkinliğe özel olarak hazırlanmış bir çerçeve içinde çıkış alacak.

Social Goal kullanmak isteyen Akbatı ziyaretçileri ise Twitter’da akbatiavym’yi takip ettikten sonra etkinliğe özel #akbatidaisfcoskusu hashtag’i ile Tweet atarak langırtı çalıştıracak ve oynadıktan sonra puanını Twitter’dan paylaşabilecek.

Akbatı’da ISF Coşkusu
Presstagram ve Social Goal coşkusunun yanı sıra, İSF boyunca Akbatı’da alışveriş yapan 6 kişi Vespa LX 125, 5 kişi iPad Mini ve 5 kişi iPhone 5S kazanma şansı elde edecek.  Kampanya kapsamında Akbatı’da aynı gün içinde tek seferde yapılan her 75 TL’lik alışveriş için bir çekiliş hakkı veriliyor. Sürpriz etkinliklere ev sahipliği yapacak Akbatı da ziyaretçiler keyifli zamanlar geçirecek.

Tüm yıl boyunca pek çok eğlenceli etkinlik ve sürpriz kampanyalar düzenleyen Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, dopdolu etkinlik programı ve sürprizli kampanyalarıyla ziyaretçilerinin hayatına renk katmayı amaçlıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri