Alman perakendeci etki alanını genişletecek

17 Şubat 2015 Salı

Taze ürünlere odaklanarak Alman fırıncılara rakip olan perakende market zinciri Lidl, şimdi de süpermarket müşterilerinin ilgisini çekmeye çalışıyor

alman-perakendeci-etki-alanini-genisletecek

Almanya perakende market zinciri Lidl, süpermarket müşterilerinin ilgisini çekmek için geniş çaplı bir kampanya başlattı.

Lidl yönetim üyesi Christoph Pohl, ele aldığı bir yazıda, mal çeşitlerinin artırıldığına dikkat çekerek, “Lidl son yıllarda büyük bir değişimden geçti” ifadesine yer verdi. Taze ürünlere odaklanarak fırıncılar için ciddi bir rakip haline geldiğine vurgu yapan Pohl, gelecekte de özellikle yöresel ürünlerin satışa sunulacağını kaydetti.

Bunun yanı sıra Almanya'da toplam 3 bin 300 şubenin modernleşeceği bildirilirken, Lidl'in 2014/2015 mali yılında 18 milyar Euro'luk rekor ciroya doğru yol aldığı belirtildi.


Bu haber Hürriyet gazetesinin internet portalındaki 17.02.2015 tarihli haberden alıntıdır.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri