Altın Çadır kapılarını aralıyor

02 Aralık 2014 Salı

On binlerce çeşit altın, pırlanta, gümüş ve çelik ürünün maliyetine hatta bazı ürünlerin zararına fiyatlarla satışa sunulacağı ‘Geleneksel Altın Çadır Günleri’, 4-7 Aralık günlerinde gerçekleştirilecek. Bu sene Altın Çadır, www.altincadir.com ile birlikte 4 ayrı noktada kapılarını açacak

altin-cadir-kapilarini-araliyor

Türk mücevherat sektörünün lider kuruluşu Atasay, bu yıl 5’incisini düzenleyeceği Geleneksel Altın Çadır Günleri’nde yine binlerce ürünü çok avantajlı fiyatlarla müşterileriyle buluşturmaya hazırlanıyor. Aynı anda İstanbul Yenibosna’daki Atasay Fabrikası, Pendik Viaport ve Ankara Forum Outlet Alışveriş Merkezleri ile www.altincadir.com üzerinden düzenlenecek olan ‘Geleneksel Altın Çadır Günleri’, 4-5-6-7 Aralık günlerinde gerçekleştirilecek.

Geçtiğimiz yıllarda uzun kuyrukların oluştuğu ve aralarında Almanya, Polonya, Fransa ve Tayland’ın da bulunduğu yurtdışında çok sayıda ülkeden ziyaretçinin ilgi gösterdiği ‘Geleneksel Atasay Altın Çadır’da, her yaşam biçimine ve bütçeye hitap edecek yaklaşık onbinler ürün satışa sunulacak.

Tasarımları kadar imza attığı ‘ilk’lerle de Türk mücevher sektörünün öncü markası olan Atasay,  tarihindeki en önemli dönüm noktalarından biri olan Geleneksel Altın Çadır Günleri’nin 5’incisinde, geçmiş sezona ait onbinlerce altın, pırlanta, gümüş ve çelik ürün satışa sunulacak. Atasay Geleneksel Altın Çadır Günleri’nde 10TL’den başlayan fiyatlarla yüzük, kolye, küpe, broş, bilezik, bileklik, set, mini set olmak üzere çok sayıda altın, pırlanta, gümüş ve çelik ürün seçeneği bulunuyor. Çadır, 08:30-22:00 saatleri arasında kapılarını açık tutacak.

Evlilik tarihleri çadıra göre belirleniyor
Geleneksel hale gelen Altın Çadır Günleri’ne geçtiğimiz 4 yılda çok büyük bir ilgi olduğunu, Çadır’a Türkiye’nin birçok ilinden hatta yurtdışından çok sayıda ziyaretçi geldiğini hatırlatan Atasay Mücevherat Yönetim Kurulu Başkanı Cihan Kamer, “Altın Çadır Günleri ile mücevherata ulaşımı mümkün hale getirdik. Yıl boyunca yurtiçinden ve hatta yurtdışından gelen telefonlardan artık evlilik tarihlerinin ve hediye alışverişlerinin Altın Çadır Günleri’ne göre belirlendiğini görüyoruz. Çadır’ımıza İran’dan, İsviçre’den, Almanya’dan, Taylan’dan, Fransa’dan, Polonya’dan gelen müşterilerimiz oldu. İzmir’den gelen belli bir ziyaretçi grubumuz var ki, bu grup her yıl Çadırımıza sabah 6 itibariyle ulaşıyor ve Çadır’ı birlikte açıyoruz. Bu yoğun ilgi, ne kadar doğru bir iş yaptığımızı gösteriyor” dedi.

Altın Çadır’la lüks artık demokratikleşiyor
Son yıllarda tüm dünyada lüks markaların “ulaşılabilir lüks” stratejisiyle hareket ederek daha geniş müşteri kitlesine ulaşmayı amaçladıklarına dikkat çeken Kamer, “Lüksün hızlı tüketime konu olması, Avrupa'da 2000’li yılların ortalarından itibaren etkili olan bir trend. Bu durum ‘Lüksün Demokratikleşmesi’ olarak da adlandırılıyor. Mücevherat sektörü de lüksün parlayan yıldızı ve ülkemizde bu sektörde ‘lüksün demokratikleştirilmesi stratejisi’ son 10 yıldır bizim önderliğimizde uygulanıyor. Bu yıl 5’incisini gerçekleştireceğimiz Geleneksel Altın Çadır Günleri ile de ülkemizde  mücevherat sektöründe lüksün demokratikleşmesine öncülük ediyoruz” dedi.

VIP müşteriler için özel alışveriş imkanı
Bu yıl Geleneksel Altın Çadır Günleri’nde, geçtiğimiz yıl Çadır’ı ziyaret ederek en çok alışveriş yapan müşterilerimize özel, Çadır’ın açılışından 1 gün önce, özel alışveriş imkanının sunulacağı “VIP Günü” düzenlenecek.

4 yılda 37 ilden 100 bine yakın kişi ziyaret etti
Takı sektöründe trendleri belirleyen Atasay’ın yılda 1 kez düzenlediği “Altın Çadır Günleri”, tüm Türkiye’nin yakından takip ettiği ve dört gözle beklenen bir etkinlik haline geldi. Atasay Altın Çadır’ı düzenlendiği 4 yılda 37 ilden yaklaşık 100 bin kişi ziyaret etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri