Altın kalpli annelere süprizler Nata Vega Outlet’te

07 Mayıs 2013 Salı

Yılın en değerli günlerinden 12 Mayıs Anneler Günü’nü, Nata Vega Outlet sürprizlerle ve keyifli etkinliklerle kutluyor

altin-kalpli-annelere-suprizler-nata-vega-outlette

Birbirinden kıymetli anneler için hazırlamış olduğu kampanyasında, bu özel günü hatırlatacak ve altın kalplerine dokunacak bileklikten makyaj günlerine sürpriz dolu anlar Nata VegaOutlet’te yaşanacak.

9-11 Mayıs günleri arasında alışveriş merkezinden yapılacak toplamda 250 TL ve üzeri alışverişlere Zen Diamond, Fix Silver veya Kaff Diamond’tan şans bilekliği hediye edecek olan Nata Vega Outlet, 11 Mayıs Cumartesi günü Flormar’dan Anneler Günü’ne özel makyaj uygulamalarını anneler ile buluşturacak.

Sosyal medyada da anneleri unutmayan Nata Vega Outlet, hazırlamış olduğu özel uygulamasında nostaljik anları yeniden gün yüzüne çıkararak, hem annelerin çocukları ile mutlu anlarını paylaşacak  hem de Atasay’dan şık inci kolye hediye edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri