Altın Meyveler’e ergonomik dokunuş

07 Ağustos 2012 Salı

Papağan Kuruyemiş, doğallığı taşınabilir hale dönüştürdü. Yüzde 100 doğal çiğ yemişler ve kurutulmuş ürünlerden oluşan “Altın Meyveler” serisinin paketleri küçültülerek, daha kullanışlı ve taşınabilir hale getirildi

altin-meyvelere-ergonomik-dokunus

Papağan Kuruyemiş’in 2011 yılında piyasaya sunduğu “Altın Meyveler” serisi, bir yıllık süreçte tüketicinin geniş ilgisiyle karşılaştı. Tamamen doğal yöntemlerle hazırlanan, herhangi katkı maddesi içermeyen kuru meyveler ve çiğ ürünlerin yer aldığı bu seri; doğru, dengeli ve sağlıklı beslenmeye özen gösterenlerin ya da küçük açlıklara doğal çare arayanların ideal çözümü oldu.

Tüketici önerileri doğrultusunda hazırlandı
Papağan Kuruyemiş,  şimdi de tüketicilerden de gelen öneriler doğrultusunda Altın Meyveler serisinin gramajlarını değiştirmeden paketlerini küçülttü. Yeni paketleme teknolojisiyle aynı miktardaki ürünü, hacmi daraltılan ambalajlara yerleştiren Papağan, bu uygulamasıyla tüketicinin, Altın Meyveler’in sunduğu doğallığı ve tazeliği her an yanında bulundurabilmesinde kolaylık sağlamayı hedefliyor. Yeni paketler, yeni ergonomisiyle çantada, giysi ceplerinde, araçlarda, yolculuklarda ya da molalarda, ürünlerin daha pratik taşınmasına yardımcı oluyor.

İdeal ara öğünler
Altın Meyveler’de kuru erik, çekirdekli siyah üzüm, sarı üzüm, tatlı badem, ceviz, gün kurusu kayısı ve kuru kayısı çeşitleri olmak üzere toplam 7 ürün yer alıyor. Tamamen doğal yöntemlerle hazırlanan kurutulmuş meyvelerin yanı sıra seride yer alan badem içi ve ceviz içi, herhangi bir işlem görmeden çiğ haliyle sunuluyor. Gün içi atıştırmalıkları için iyi bir alternatif oluşturan Altın Meyveler, ayrıca formunu korumak isteyenlerin özen gösterdiği ara öğünler için de güzel ve lezzetli birer seçenek oluşturuyor.

İlk anki tazelikte sunuluyor
Doğayı yüzde 100 olarak sunan “Altın Meyveler”, en kaliteli ürünlerden hazırlanıyor ve hava geçirmeyen, açıldığı anda ürünlerin ilk anki tazeliği korumasını sağlayan ambalajlarda muhafaza ediliyor. Türkiye’nin önde gelen ulusal ve yerel marketlerinde tüketicilerle buluşan Altın Meyveler, ürün çeşidine göre 150 ve 200 gramlık içerikleriyle satışa sunuluyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri