Altınbaş İstanbul Jewelry Show’daydı

27 Mart 2013 Çarşamba

Altınbaş, bu yıl 36’ncısı düzenlenen İstanbul Jewelry Show’da Çin Takvimi’ne göre 2013 yılı temsil eden yılan tasarımlı gerdanlığı ile göz kamaştırdı

altinbas-istanbul-jewelry-showdaydi

Altınbaş, en yeni ürünleri 21 – 24 Mart günleri arasında CNR’da düzenlenen İstanbul Jewelry Show’da beğeniye sundu. Avrupa’nın yanısıra Orta Doğu, Rusya, Birleşik Arap Emirlikleri, Dubai gibi pek çok ülkeden sektör profesyonelinin katılıdığı fuarda, Altınbaş ürünleri büyük ilgi topladı.


Hepsi birbirinden gösterişli ve değerli mücevherler arasında en popüler olanları tamamı pırlanta taşlarla bezenmiş  “yılan gerdanlık” oldu. Çin astrolojisine göre yılan yılı olan 2013’e özel tasarlanan “yılan gerdanlık” tasarımı ve kusursuz renk uyumu ile dikkatleri üzerine çekti. Üzerinde yaklaşık 2 bin 400 adet pırlanta bulunan gerdanlığın gövdesi beyaz ve mavi pırlantalar, gözleri ise aşk taşı olarak adlandırılan zümrütten oluşuyor.

Altınbaş standının en pahalı ürünü olan tamamı pırlanta gerdanlık ise dikkat çeken başka bir tasarımdı. 350 bin dolar değerindeki gerdanlık fuar ziyaretçilerinin gözlerini kamaştırdı. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri