Altınbaş, Manisa Magnesia AVM’de

23 Temmuz 2012 Pazartesi

Altınbaş, Manisa Magnesia AVM’de yeni bir mağaza açtı. Altınbaş’ın, yeni mağazasında her yaş ve zevke hitap eden elmas, pırlanta ve altından oluşan özel koleksiyonlar yer alıyor

altinbas-manisa-magnesia-avmde

Altınbaş, mağaza zincirine bir yenisini daha ekledi. Altınbaş’ın her yaş ve zevke hitap eden elmas, pırlanta ve altından oluşan özel koleksiyonları Magnesia AVM’de Manisalılarla buluşacak. Altınbaş, mücevherlerini tarihten de ilham alarak tasarlıyor. Otantik tasarımlarıyla, Osmanlı ihtişamının izlerini taşıyan, köklerine bağlı, modern ve şık kadının mücevheri olan elmasın ışık hüzmeleriyle başrolde olduğu Otto koleksiyonu yakut, zümrüt, safirin eşlik ettiği görkemli yüzük, kolye ve küpelerden oluşuyor.

Gecenin yıldızı, bakışların odağı, güzelliğine ve gösterişine bir kraliçe kadar düşkün, cesur kadınların tercihi Queen olurken, kadın ve erkeğin ölümsüz aşkını anlatan, ışıltısıyla baş döndüren, aşk ve bağlılığı bir ömür boyu sembolize eden zarafetteki tektaş, üçtaş, beştaş, tamturun başrolde olduğu Love kategorisinde, mücevher tutkunlarını 57 fasete sahip normal pırlantalara göre, 74 fasetten oluşan ve adını bu özellikten alan Love kategorisinin en yeni koleksiyonu C74’te, ışık kırılmaları arttığı için taş çok daha gösterişli ve parlak görünüyor.

 Altın, pırlanta, zümrüt ve yakuttan oluşan koleksiyonlar
Modern ve şehirli kadından ilham alınarak tasarlanan Altınbaş’ın yepyeni koleksiyonu Femme, özgün tasarımları ile göz dolduruyor. 14 ayar yeşil, pembe ve beyaz altından oluşan safir, zümrüt, yakut gibi değerli taşlar ve ametist, sitrin, pembe kuvars gibi yarı değerli taşlarla süslenmiş koleksiyon, günün her saati ve her kıyafetle taşınabilecek özgün ve modern tasarımlarıyla, özel günler için de seçenekler sunuyor.

Evlenmeye hazırlanan çiftler, tekliflerin ilk tanığı Altınbaş’ta, bir ömür boyunca parmaklardan çıkarılmayacak klasik ya da alışılmadık bir çift alyans ile aşklarını ifade ediyorlar. Altınbaş, sadece sevdiğiniz kişiye bakınca gördüğünüz büyülenmeden yola çıkarak tasarladığı, çiftlerin fotoğraflarının yer aldığı Portre Koleksiyonu, farklı ve modern çizgisi ile Spectra Koleksiyonu dışında TriAmor Koleksiyonu ve  Destan Koleksiyonu ile evlenecek çiftlere eşsiz desenler, renkler ve modeller sunuyor.

Erkekler için sınırlı sayıda üretilmiş şık kol düğmeleri ve yüzüklerden oluşan koleksiyonu CEO kategorisi, çocukların dünyası kadar renkli Kids kategorisi, Altınbaş Magnesia AVM mağazasında mücevher tutkunları ile buluşuyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri