Altunbilekler 100. Yıl mağazası yeni yüzüyle hizmette

20 Ekim 2017 Cuma

Altunbilekler, baştan sona yenilediği iç tasarımlarıyla 100. Yıl mağazasını bugün (20 Ekim) yeniden hizmete sundu. Çevresinde gelişen yerleşim alanlarına da “Daha iyi hizmet” vermek amacıyla yenilenen mağaza açılışında Yüzüncü Yıl semti sakinlerinin ziyaretleri yoğundu

altunbilekler-100-yil-magazasi-yeni-yuzuyle-hizmette

33’üncü yılında da “Daha İyisi İçin” anlayışıyla yenilenmeye ve büyümeye devam eden Altunbilekler, hizmet kalitesini hep en üstte tutmaya çalışarak Ankara’nın dört bir yanında yatırım yapmaya devam etmenin yanında, var olan mağazaların iç tasarımlarını da en son teknolojik alt yapı ve konsept çalışmalarıyla yenilemeye devam ediyor.

 

Yenileme çalışmaları kapsamında, 2001’de açtığı 100. Yıl Mağazasını “Daha İyisi için Daha Yenisi” mesajıyla yeniden hizmete sunan Altunbilekler, Yüzüncü Yıl semti ve çevresindeki semt sakinlerine ve işyerlerine maksimum iyi hizmet vermeyi amaçlıyor.

 

Altunbilekler yönetiminin müşteriyle buluştuğu açılışta, müşteriler mağaza imajıyla ilgili memnuniyetlerini dile getirerek, uygun fiyatlı alışveriş imkanının yanında, Altunbilekler kalitesinden ve mağaza içi hijyenden dolayı tercihlerini Altunbilekler’den yana kullandıklarını özellikle belirttiler. 2 katlı mağazanın, ürün çeşitliliğiyle dikkat çeken gıda ve gıda dışı toplam 936 metrekare kare satış alanı ile 140 metrekare depo alanları bulunuyor.

 

Çok sayıda Altunbilekler iş ortağının da katıldığı açılışta, farklı firmaların mağazadaki tadım aktiviteleri açılışı renklendirdi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri