Altunbilekler 'Ankara’nın her yerinde'

22 Aralık 2014 Pazartesi

Altunbilekler’in yeni mağazası, Atakent ile yenilenen mağazası Kuşcağız, geçtiğimiz gün hizmete girdi

altunbilekler-ankaranin-her-yerinde

30 yıldır Ankaralılara hizmet veren ve perakende sektöründe Ankara’nın önde gelen markalarından olan Altunbilekler, hızla büyümeye devam ediyor. Altunbilekler, yeni mağazası olan Atakent’i hizmete açtı. 70 şubesi ve 2 bini aşan çalışanı, “Ankara'nın Her Yerinde Hizmetinizdeyiz...” sloganı ile çalışmalarını ve yatırımlarını sürdüren Altunbilekler, eski mağazalarına yatırım yapmaya, müşterileri için yenileme/geliştirme çalışmalarına devam ediyor.

20 Kasım 2009 tarihinde açılan Kuşcağız şubesi, 5’inci yaşını yenilenen mağazasında kutluyor. Geçtiğimiz gün hizmete giren Kuşcağız Mağazası, değerli müşterileri için yenilendi. Mağazada kullanılan dekorasyon malzemeleri ve reyon tasarımları ile çok daha rahat, şık ve hijyenik bir ortamda alışveriş imkanı sunuluyor.

“Müşteri Mutluluğu”nu temel ilke edinen ve kaliteden ödün vermeyen anlayışıyla Altunbilekler, yeni mağazasında müşterilerine rahat ve kolay alışveriş olanağı sağladığı gibi hijyenik ve temiz ortamlar yaratarak sağlıklı ve kaliteli ürünleri, en uygun fiyatlarla müşterileriyle buluşturuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri