Altunbilekler “Daha İyisi”ni aramaya devam ediyor

05 Ekim 2015 Pazartesi

Altunbilekler “Daha İyisi İçin” Çalıştaylar düzenlemeye devam ediyor. Altunbilekler Müşteri Hizmetleri Çalıştayı ve Genişletilmiş Koordinasyon Toplantısının ikincisi, 30 Eylül - 1 Ekim günlerinde Ankara Mövenpick Otel’de gerçekleşti

altunbilekler-daha-iyisini-aramaya-devam-ediyor

Açılış konuşmasında Altunbilekler’in 2015 yılında yeni bir dönem başlattığını hatırlatan Mustafa Altunbilek, “Bu sene, ‘işimizi daha iyi yapmak için hangi konuları öne çıkarmalıyız’, ‘hangi çalışmaları yapmamız gerek’, bu soruların cevaplarını arıyoruz. Buradan hareketle; ikincisini gerçekleştirdiğimiz bu çalıştayda, ‘müşterilerimize verdiğimiz hizmetlerde’ farklılaşmayı hedefliyor, sadece Altunbilekler’deki değil, perakende sektöründeki hizmet anlayışını da en üst seviyeye çıkarmak istiyoruz. Bununla birlikte, ortaya çıkaracağımız farklı hizmetlerin sürekliliği bizim için en önemli unsur olacaktır. Müşteri Hizmetleri konulu bu çalıştayın da verimli geçeceğinden, ortak çözüm önerilerinin oluşacağından ve burada herkesin fikrini özgürce ifade edeceğinden eminim. Ve şunu da açıkça ifade etmek istiyorum ki; buradan çıkacak sonuçların Yönetim Kurulumuzca dikkate alınacağı ve değerlendirileceği konusunda kimsenin şüphesi olmasın.” diye konuştu.

Toplantıların ilk gününde, Altunbilekler Yönetim Kurulu üyeleri, Bölge Müdürleri, Departman Müdürleri ve Mağaza müdürlerinin katılımıyla “Müşteri Hizmetleri Çalıştayı” düzenlendi. Pamir Danışmanlık’ın kurucusu Tahsin Pamir başkanlığında 4 oturumda gerçekleştirilen çalıştayda “Daha iyisi için” “Müşterilere verilen hizmetler” konusunda yeni fikirler üzerinde beyin fırtınası yapıldı.

Çalıştay;  çıkan fikirlerin, tüm yöneticilerin katılımıyla gerçekleştirilen ve madde madde hep bir birlikte söylenen “Söz Verme” merasimiyle tamamlandı.

Organizasyonun ikinci gününde bir araya gelen Genel Kurul üyeleri; Kurumsal İletişim, İnsan Kaynakları ve İş Geliştirmeden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Öznur Altunbilek, Operasyondan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Önder Altunbilek, Ticaretten Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Mayuk ve Mali İşlerden Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Safinaz Aytemiz, sorumluluk alanlarıyla ilgili 2015 yılı ikinci çeyrek sonuçlarını değerlendirdi.

Mustafa Altunbilek kapanış konuşmasında ortaya çıkan verimli çalışmadan duyduğu memnuniyeti dile getirerek şunları söyledi: “Üçer aylık periyotlarlayapılacak olan Genişletilmiş Koordinasyon Toplantısı’nın ikincisini gerçekleştirdik. Ortaya çıkan sonuçlardan son derece memnunum. Artık analiz edilmiş verilerle, stratejik hedeflerimize, doğru adımlarla ilerlediğimizi görmekten mutlu oldum. Bugünlere gelebilmek için her zaman çok çalıştık ve hep müşteri odaklı olmaya özen gösterdik. Yıllar önce çıktığımız bu yolda 2015 yılında yeni bir döneme,  ‘Daha iyisi için’ sloganıyla girdik. Bu kapsamda şirketin her biriminde daha iyisini hedefliyoruz. Geçen yıl ortalarında dünyada pek çok kurumsal firma tarafından kullanılan SAP yazılımında bu kadar çabuk ve verimli ilerlememiz iş sonuçlarımıza olumlu yansımaya başladı. Bugün geldiğimiz noktada işimizin ticari sonuçlarını net olarak görebilmenin mutluluğunu yaşıyorum. Şirketimiz her yıl gelişerek daha iyiye gitmekte ve sektöre de artı değer katan projeler üretmektedir. Bu da beni çok gururlandırıyor. Bizi bu noktaya taşıyan tüm birimlerimize ve tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum.”


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri