Altunbilekler iş ortaklarını iftarda ağırladı

10 Haziran 2016 Cuma

​Altunbilekler’in 10'uncu Geleneksel İftar Yemeği’nde perakende sektörü Altunbilek Sofrası’nda bir araya geldi

altunbilekler-is-ortaklarini-iftarda-agirladi

Başkent’teki yaygın market ağıyla perakende sektörünün önemli oyuncularından Altunbilekler, iş ortaklarıyla iftarda buluştu. Şaşmaz Altunbilek Sofrası’nda düzenlenen ve iki gün süren Altunbilekler 10. Geleneksel İftar Davetlerine, sektörün önde gelen firmalarının temsilcileri ve Altunbilekler’in iş ortaklarının da aralarında bulundu yaklaşık bin davetli katıldı.


İftar davetinde yaptığı teşekkür konuşmasına “Bu mübarek ve bereketli Ramazan ayında siz dostlarla beraber olmaktan büyük mutluluk duyduğumu ifade etmek isterim.” sözleriyle başlayan Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, 80’li yılların başında bir bakkal dükkânı ile çıktıkları yolculukta tedarikçileri ve iş ortaklarıyla her zaman dayanışma içinde olduklarını vurguladı.


Kurulduğu yıllarda “güvenilir satıcı” sloganıyla tüketicinin takdirini kazanan Altunbilekler’in, bugün de yine odağına müşterisini yerleştirerek, “Daha İyisi İçin” ne yapabileceğini sorguladığını ve her yeni günde yenilenmenin ve gelişmenin hesaplarını yaptığını anlatan Mustafa Altunbilek, şunları söyledi: “Ankaralılar’a hizmet ederken, kaliteli ürün tedariğiniz ve hizmet ağınızla, her zaman yanımızda oldunuz.Bugünlere geldiysek, sizlerin ve çalışanlarımızın sayesinde olmuştur. Varlığınız ve özveriniz her zaman bizi güçlü kılmıştır. Bundan sonra da, ‘Daha İyisi İçin’ sloganıyla çıktığımız bu yolda, bizleri yalnız bırakmadığınız için hepinize canı gönülden teşekkür ediyorum.”


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri