Altunbilekler motivasyon yemeğinde buluştu

25 Aralık 2013 Çarşamba

Altunbilekler 2013 Geleneksel Motivasyon Yemekleri sürprizlerle dolu geçti

altunbilekler-motivasyon-yemeginde-bulustu

Altunbilekler, farklı birimlerinde çalışan 600 personeli bir araya getirmek için, geçtiğimiz günlerde toplam 3 gün organizasyon düzenledi.

Çalışanlarıyla fark yaratan bir kurum olmak için çalışan Altunbilekler, 600 kişilik personelini bir araya getirerek Geleneksel Aile Yemeği düzenledi. Toplam 3 gün boyunca, her gece farklı birimlerden personellerin ağırlandığı etkinliklerde sürprizler geceye renk kattı.

Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, açılış servisini çalışanlarına kendisi yaptı. Mustafa Altunbilek açılış servisi sonrası yaptığı konuşmada, yılın her günü işin en ağır yükünü çeken ve işin mutfağını oluşturan çalışanlarına, bir gün olsun hizmet ederek gönül almak ve teşekkür etmek istediklerini dile getirdi.

Şirkette 2, 5 ve 10 yıldan fazla süredir çalışan personele hediyelerin ve sertifikaların verilmesinin ardından sürpriz hediye çekilişleriyle devam eden geceye, Fasıl ekibi eğlenceli şarkıları ile renk kattı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri