Altunbilekler yenilenme çalışmalarını sürdürüyor

04 Mart 2016 Cuma

Ankara’nın en önemli markalarından olan Altunbilekler, “Daha iyisi için” anlayışıyla yenilenmeye ve büyümeye devam ediyor

altunbilekler-yenilenme-calismalarini-surduruyor

Ankara’da 77 mağazası bulunan Altunbilekler;  güçlü operasyonel yapısıyla ve hızlı organizasyon becerisiyle Ankara’nın farklı lokasyonlarında, mart ayı sonuna kadar dört haftada dört yeni mağazasının daha açılışını gerçekleştirerek mağaza sayısını 81’e yükseltecek.


Bugün (4 Mart) açılan ve 78’inci şube olan Türkkonut mağazasıyla, semt sakinleriyle ilk kez buluşmanın heyecanını yaşayan Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, Türkkonut semti sakinlerinin yoğun ilgisinden duyduğu memnuniyeti ifade ederek: “Müşterilerimize hep daha iyisini sunmak, sürekli kendimizi geliştirmek, müşterilerimize keyifli alışveriş yapabilmelerini sağlayacak mağazalarla hizmet verebilmek için çalışıyoruz. Bu çalışmalarımızın karşılığını da yeni açtığımız mağazalarımıza, müşterilerimizin gösterdiği yoğun ilgi ile alıyoruz. Bu ay içerisinde Ankara’nın farklı noktalarında 3 yeni mağazamızı daha çok değerli müşterilerimizin beğenisine sunacağız. Türkkonut sakinlerine tekrar teşekkür ederken, 11 Mart’ta Eryaman’da yeni açacağımız mağazamıza da müşterilerimizi bekliyoruz.” dedi.


Mart ayındaki mağaza açılışlarını; 18 Mart’ta Batıkent’te, 25 Mart’ta Gölbaşı’nda gerçekleştirerek  tamamlayacak olan Altunbilekler,  perakende sektöründeki operasyonel gücünü bir kez daha göstererek, ülke ve kent ekonomisine katma değer yaratmaya devam ediyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri