Altunbilekler’den annelere özel sözlük

15 Mayıs 2017 Pazartesi

Altunbilekler, Anneler Günü’ne özel hazırladığı sözlük ile annelerin de çocuklarının da yüzünü güldürüyor

altunbileklerden-annelere-ozel-sozluk

Türkiye çapında 80’den fazla şubesi olan Altunbilekler, Anneler Günü’ne özel sözlük hazırladı. Sözlükte, sözlerinden davranışlarına kadar annelerin her halini anlatan Altunbilekler, anneleri ne kadar iyi tanıdığını da gösteriyor. Altunbilekler, Anneler Sözlüğü’nde dondurma kutularında saklanan yiyeceklerden, annelerin kızdıklarında söyledikleri sözlere kadar her türlü anne davranışı eğlenceli şekilde yer alıyor.

 

Altunbilekler’in dijital ajansı olan Admind ve Ankara’nın köklü ajanslarından Reta’nın ortak fikri olan Anneler Sözlüğü sosyal medyada da ilgiyle karşılandı. Altunbilekler’i uzun süredir dijital dünyada temsil eden Admind’ın direktörü Anıl Can Arslan: “Bu sözlük hem bizim için hem de Altunbilekler için çok özel. Dijital ile konvensiyonel ajans ortak fikri olan bu sözlük ile hem anneleri, hem de çocuklarını mutlu ediyoruz. Aldığımız tepkiler çok güzel, bu sözlüğü Babalar Günü ve Sevgililer Günü’nde de hazırlamak için yoğun istek alıyoruz” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri