Altunbilekler’den Başkent’te bir ilk

08 Aralık 2016 Perşembe

Ankara’nın önde gelen perakende zincirlerinden Altunbilekler, geçtiğimiz hafta Kadir Çöpdemir’in sunumu ile MEB Şura Salonu’nda, çalışanlarına özel düzenlediği iç lansmanda, gıda perakendesindeki Ankara’nın ilk Paro’lu sadakat kartı “İyi Kart”ı tanıttı

altunbileklerden-baskentte-bir-ilk

Altunbilekler, 16 Aralık’ta tüketici ile buluşturacağı ve kişiselleştirilmiş projeler ile fayda yaratacak İyi Kart için hazırlıklarına devam ediyor. 32 yıldır sektörde hizmet veren Altunbilekler; 2015 yılında, “Daha iyisi için” sloganı ile başlattığı yeni dönemde, gıda perakendeciliğinde ilkleri gerçekleştirmek için yeni projeleri hayata geçirmeye başladı. Bu sürecin devamında 29 Kasım 2016 Salı günü, Ankara’nın ilk Paro özellikli sadakat kartını bünyesine kattığı müjdesini ilk kez çalışanları ile paylaşan Altunbilekler, sadakat kartı İyi Kart’ı 650 çalışanı ile birlikte paylaşarak projenin ilk adımını gerçekleştirdi. Altunbilekler; İyi Kart ile müşterilerine, alışveriş yaptıkça kazanacakları ve dilediklerinde harcayabilecekleri İyi Puan’ı, avantajlı indirimlerden yararlanıp çekilişlere-yarışmalara katılıp hediyeler kazanabilecekleri İyi Avantaj’ı ve daha iyi bir dünyaya-daha iyi bir hayata adım atabilecekleri projelerle İyi Hayat’ı sunmayı hedefliyor. Kişiselleştirilmiş kampanyalar ve ürünler sunacak olan İyi Kart projesi, sadakat kart anlayışına yepyeni bir soluk getirecek.


Gecenin sürprizi Kadir Çöpdemir’in sahne alması ile şaşkınlık yaşayan Altunbilekler çalışanları, bu büyük projenin ilk kez kendileriyle paylaşılmasının mutluluğunu ve heyecanını yaşadılar. Kadir Çöpdemir’in eğlenceli sunumu ile renklenen İç Lansman gecesinde, sahneye gelen Altunbilekler Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, her projede olduğu gibi çalışanlarına güvendiğini, inandığını ifade etti. Yaptığımız her işi daha iyisi için nasıl yapabiliriz diye düşünerek yol aldıklarını ve Altunbilekler’in sadakat kart projesinde de gerek teknolojik altyapısının gücünden gerekse müşterilerine yenilikler sunarak sürekli gelişime açık olacağından duyduğu memnuniyeti ifade ederek, bu projede emeği geçen herkese teşekkür etti.


Lansmanı gerçekleştirmek üzere sahneye davet edilen Altunbilekler İcra Kurulu Üyeleri’nden İnsan Kaynakları ve Kurumsallaşma Direktörü Öznur Altunbilek, Satın Alma ve Pazarlama Direktörü Ahmet Mayuk ve Satış, Operasyon Direktörü Mehmet Ali Oğuz ile birlikte Pazarlama Müdürü M. Güven İnanç,  Kadir Çöpdemir’in moderatörlüğünde  Altunbilekler’in yeni projesi İyi Kart’ın doğuşunu, hikayesini ve Altunbilekler’e getireceği yenilikleri, geceye katılan Altunbilekler çalışanlarına anlattılar. İyi Kart’ın hayata geçiş sürecinin çalışanlara aktarıldığı panelde, İyi Kart ile başlayan süreçteki satın alma, satış ve pazarlama faaliyetlerindeki değişimler hakkında detaylar paylaşıldı.


Yeni oluşum için oldukça heyecanlı olan ve bu heyecanı tüm gece taşıyan Altunbilekler yöneticileri ve çalışanları İyi Kart manifestosunu her birlikte okuyarak bu sürece olan inançlarını dile getirdi.


İyi Kart’ın özellikleri neler?
Ankara’nın gıda perakendeciliğinde kullanılacak ilk Paro’lu kartı olan “İyi Kart” Altunbilekler tarafından sunulan bir sadakat kart projesi. Altunbilekler; bu kart ile müşterilerine özel hizmetler sunmayı planlıyor. İyi Kart ile Altunbilekler, tüketiciye kişiselleştirilmiş faydalar sağlayacak, müşterilerinin istekleri doğrultusunda sunulan avantajlardan faydalanmasını sağlayacak. İyi Kart’lı müşteriler sadece Altunbilekler mağazalarının sunduğu kampanyalarla sınırlı kalmayarak, Paro sistemindeki yerel, ulusal ve uluslararası 19 farklı markanın sunduğu indirim ve avantajlardan da yararlanabilecekleri gibi, Paro özellikli sadakat kartı olan 1,5 milyon kişi de, Altunbilekler’in avantajlarından ve onlara özel kampanyalardan haberdar olacak, alışveriş deneyimleme fırsatı bulabilecekler. Böylece Altunbilekler, müşterilerine çok daha güzel bir hayat için fırsatlar sunabilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri