Altunbilekler’den “Daha İyisi İçin, Daha Yenisi”

19 Ekim 2017 Perşembe

Altunbilekler, Ankara’nın köklü semtlerinden Yüzüncü Yıl’daki mağazasını, yenilenen yüzüyle yarın tekrar hizmete açıyor

altunbileklerden-daha-iyisi-icin-daha-yenisi

Perakende sektöründe, Ankara’nın en önemli markalarından olan Altunbilekler, “Daha İyisi İçin” anlayışıyla mağazalarını yenilemeye devam ediyor. Yüzüncü Yıl semtinde 12 Şubat 2001’den beri hizmet veren Altunbilekler Yüzüncü Yıl mağazası “Daha İyisi İçin” anlayışıyla devam ettiği yatırımlarına ek olarak mağaza içini tümden yenileyerek daha yenisini yaptı.

 

İşçi Blokları karşısında yer alan Yüzüncü Yıl mağazası, bulunduğu konum itibarıyla uzun yıllardır semt sakinlerinin market alışverişlerinde uğrak noktası olma özelliğini koruyor. Pek çok üniversiteli öğrencinin de ikamet ettiği semtte yer alan mağaza, uygun fiyat avantajıyla da öğrencilerin bütçelerine uygun alışveriş imkânı sunuyor.

 

20 Ekim Cuma günü açılacak 936 metrekare satış ve 140 metrekare depo alanına sahip mağaza, 4 kasa olarak hizmet verecek yeni iç tasarımıyla birlikte, kalite ve uygun fiyatı müşterileriyle buluşturmaya devam edecek. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri