Altunbilekler’den yeni atılım

12 Ocak 2017 Perşembe

Perakende sektörünün en önemli aktörlerinden biri olan Altunbilekler, Mirabelle Fırın Mutfak markasını hayata geçiriyor

altunbileklerden-yeni-atilim

Perakende sektörünün farklı alanlarında önemli markalar yaratmış olan Altunbilekler, yeni bir markayı müşterileriyle buluşturuyor. Mirabelle Fırın Mutfak, yarın (13 Ocak) kapılarını açacak.

 

Altunbilekler, Mirabelle markasıyla 2010 yılından bu yana unlu mamuller satışı yapmaktadır. Mirabelle markası artık farklı bir restoran konseptiyle hizmet vermeye başlıyor. Altunbilekler’in Ostim Çeşme Mağazası’nın üst katında yer alan Mirabelle Fırın Mutfak, şık ve modern dekorasyonuyla dikkat çekiyor. Mirabelle Fırın Mutfak; teras, self servis restoran ve alakart restorandan oluşan üç farklı bölümünde30 kişilik ekibiyle hizmet verecek. Mirabelle Fırın Mutfak ayrıca Ostim bölgesinde organizasyon düzenlenebilecek tek restoran olma özelliğini de taşıyor.

 

Mirabelle Mutfak Fırın, yemekli iş toplantılarının, ev hanımlarının günlerini yapılabileceğikonseptle müşterileriyle buluşurken paket servis hizmeti de verecek.

 

 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri