Altunbilekler’in iş süreçleri raporlarla ilerleyecek

17 Şubat 2015 Salı

Sürekli büyümek, yenilenmek, istikrarı ve kaliteyi korumak anlayışıyla yola çıkan Altunbilekler, Ankara’da beliren sektör ihtiyaçlarını sürekli analiz ederek bu ihtiyaçlar doğrultusunda bünyesine yenilikler katmaya devam ediyor

altunbileklerin-is-surecleri-raporlarla-ilerleyecek

Günümüz işletmelerinde tüm kararlar analize dayanmak zorunda. Yöneticiler karar vermeden önce nitelikli ve analiz edilmiş bilgiye ihtiyaç duyuyor. Altunbilekler de İcra Kurulu’nun almış olduğu karar ile departmanlarına bir yenisini ekleyerek Raporlama ve Analiz Birimi’ni bünyesine kattı.

Altunbilekler, birim çalışanları ile temel veri yönetim teknikleri, veri analizi, raporlama, sunma konusunda yetkinliklerini hem geliştirecek hem de işletme içerisinde önemli bir fonksiyonun gelişmesini katkıda bulunacak.

71 şubesi ve 2 bini aşan çalışanıyla çalışmalarını ve yatırımlarını sürdüren Altunbilekler, mağazalarında müşterilerine rahat ve kolay alışveriş olanağı sağladığı gibi; hijyenik ve temiz ortamlar yaratarak sağlıklı ve kaliteli ürünleri, en uygun fiyatlarla müşterileriyle buluşturuyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri