Anadolu yakası can buluyor

27 Şubat 2014 Perşembe

İstanbul’un parlayan yıldızı ve en yoğun lokasyonunda yükselen Canpark AVM, ziyaretçilerine kapılarını açmaya hazırlanıyor

anadolu-yakasi-can-buluyor

Türkiye’nin önde gelen şirketleri Canovate Grup, Mutlu İnşaat, Mes Turkuaz, Miltaş, ve Uzman İnşaat iş birliği ile doğan ve Mart 2012’de temelleri atılan Canpark AVM 28 Şubat’ta Ümraniye/ Alemdağ Caddesi üzerinde ziyaretçileriyle buluşuyor.

123.000 metre kare kapalı alana sahip olan projede Canpark, 5 katlı ve 150 markalık geniş yelpazesi, 1600 araçlık otoparkı ile yepyeni bir yaşam alanı. Türkiye’nin en yoğun caddelerinden biri olan Alemdağ Caddesi üzerinde konumlanan Canpark AVM, bünyesinde bulunan Hilton Garden Inn Otel ve çevresinde bulunan kültür sanat merkezleriyle de prestijini arttırıyor. Anadolu yakasında H&M markası başta olmak üzere dünyaca ünlü Mango, Koton, LC Waikiki, C&A, Migros, Teknosa, gibi birçok markayı ilgilileriyle buluşturuyor. Metro’ya direk bağlantısı sayesinde Canpark ulaşım kolaylığına da sahip olacak.

Sinema salonları, temiz havayla ve şehir manzarasıyla dinlence keyfini arttıracak geniş ve ferah teraslarıyla, açlık anını dindirecek farklı mutfak seçenekleriyle bir araya gelmiş food court alanıyla da aranılan her şeyin ve herkesin buluşma noktası olacak.
 Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri