Anadolu Yakası’na ‘Can’ geliyor

07 Şubat 2014 Cuma

İstanbul Ümraniye’de yükselen Canpark AVM, ziyaretçilerine kapılarını açmak için gün sayıyor

anadolu-yakasina-can-geliyor

Canovate Grup, Mutlu İnşaat, Miltaş, Uzman İnşaat ve Mes Turkuaz iş birliği ile doğan ve Mart 2012’de temelleri atılan Canpark AVM kısa süre içerisinde Ümraniye/ Alemdağ Caddesi üzerinde ziyaretçileriyle buluşmayı bekliyor.

120 bin metrekarelik alanının üzerinde inşa edilen Canpark, 4 katlı ve 150 markalık geniş yelpazesi, bin 600 araçlık otoparkı ve bin metrekarelik çocuk oyun alanıyla yeni bir yaşam alanı. Türkiye’nin en yoğun ikinci caddesi Alemdağ Caddesi üzerinde konumlanan Canpark AVM, bünyesinde bulunan Hilton Garden Inn Otel ve çevresinde bulunan kültür sanat merkezleriyle de prestijini artırıyor.

Metro sayesinde ulaşım kolaylığı da olan AVM, Anadolu Yakası’nda H&M markası başta olmak üzere Koton, LC Waikiki, Teknosa, Mango gibi birçok markayı ilgilileriyle buluşturuyor.

Sinema salonları, temiz havayla ve şehir manzarasıyla dinlence keyfini artıracak geniş ve ferah teraslarıyla, açlık anını dindirecek farklı mutfak seçenekleriyle bir araya gelmiş foodcourt alanıyla da aranılan her şeyin ve herkesin buluşma noktası olmayı planlıyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri