Anadolu Yakası’na oto AVM

04 Aralık 2012 Salı

Anadolu Yakası’nın ilk ve tek oto AVM’si Oto World Asya, Has Şirketler Grubu ile Evra Group ortaklığıyla hayata geçiriliyor

anadolu-yakasina-oto-avm

Has Şirketler Grubu ve EvraGroup imzasıyla hayata geçirilen Oto World Asya’nın geçtiğimiz günlerde Bilim, Sanayi ve Teknoloji Bakanı Nihat Ergün, Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin ve projenin reklam yüzü Ahmet Özhan’ın katılımıyla düzenlenen törende temelleri atıldı.

Satışların hızla devam ettiği Oto World Asya’da galerilerin metrekaresi 2 bin 500 TL’den başlayan fiyatlarla alıcı buluyor. Has Şirketler Grubu ve EvraGroup, Oto World Asya projesi için Sabiha Gökçen Havaalanı’nın karşısında, 333 metre TEM ve E-5 bağlantı yoluna cepheli arsayı özel mülkiyetine alarak inşa çalışmalarına başladı.

Has Şirketler Grubu Başkanı Ali Gedik ve EvraGroup Başkanı Hasan Topaloğlu, Otomotiv sektöründe hizmet veren üretici, distribütör ve 2’nci el galeri sahiplerinin yer alacağı Oto World Asya projesi için sektörden olumlu görüş ve destek aldıklarını belirtti.

365 adet işyerinden oluşan Oto World Asya’nın 0 ve 2’nci el showroom, oto servis, banka, cafe ve restoran düzeninde oluşturulması planlanıyor. Projede yer alan mağazalar ise 200 metrekare ile 600 metrekare arasında değişiyor.

Sabiha Gökçen Havaalanı’nın karşında konumlandırılan Oto World Asya, sahil yolu, E- 5 ve TEM otoyollarının birleştiği bir noktada yer alıyor. İstanbul trafiğinin en yoğun olduğu saatlerde dahi Kadıköy, Ümraniye ve Üsküdar gibi lokasyonlardan kısa zamanda ulaşım imkanı bulunan Oto World Asya, konumuyla da öne çıkıyor.

95 bin metrekarelik inşaat alanına sahip Oto World Asya’da teslimler 31 Aralık 2014 olarak belirlendi.

Kaynak: Ajans PendikGüvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri