Anatolium Ankara’dan keyifli okula dönüş

10 Eylül 2012 Pazartesi

Anatolium Ankara, 8-30 Eylül günleri arasında düzenleyeceği atölyelerle okula dönüş telaşını keyifli bir hale dönüştürüyor. Okula Dönüş Atölyeleri’nde çocuklar bir yandan eğlenirken bir yandan da okul eşyalarını kendileri üretecek

anatolium-ankaradan-keyifli-okula-donus

Anatolium Ankara, çocukların ve velilerin okul alışveriş telaşını keyifli bir etkinliğe dönüştürüyor. Okul alışverişine çıkacak aileleri ve çocukları Anatolium Ankara’da güzel bir sürpriz bekliyor. 8-30 Eylül günleri arasında her cumartesi-pazar gerçekleştirilecek okula dönüş etkinliklerinde kalem kutusundan çantaya, not defterinden kitap ayracına kadar birbirinden renkli ve eğlenceli atölye bulunuyor.

Anatolium Okula Dönüş Atölyeleri’nde çocuklar eğitmenler eşliğinde farklı atölyelerde kendi okul malzemelerini tasarlayacak ve tasarladıkları ürünler kendilerine armağan edilecek.

Çocuklar keçe, karton, boncuk gibi malzemelerden okul kalemlerini koyabilecekleri süslü ve kullanışlı kalem kutuları yapacak, kitap ve defterlerinde kullanabilecekleri ayraçlarını tasarlayacak ve resim derslerinde kullanabilecekleri önlüklerini boyayıp süsleyerek, kendi tarzlarını yansıtacak.

A Card’lılar kazanıyor
Anatolium Ankara, 15-30 Eylül günleri arasında tek seferde 250 TL’lik alışveriş yapan A Card müşterilerine boya kalemi seti hediye ediyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri