Anatolium Ankara’dan nostaljik bir ramazan

20 Temmuz 2012 Cuma

Anatolium Ankara AVM, eski ramazanları yeniden canlandırıyor ve geleneksel ramazan eğlencelerini Ankaralılarla buluşturuyor

anatolium-ankaradan-nostaljik-bir-ramazan

Anatolium Ankara’nın ramazan ayı programında fasıl gruplarından semazen gösterilerine, Karagöz ve Hacivat’tan meddaha kadar birbirinden renkli etkinlikler yer alıyor. Ramazan ayı boyunca hafta sonları kurulacak stantlarda ebru, hat ve cam gibi geleneksel el sanatları icra edilecek ve dileyen ziyaretçiler ustalar eşliğinde sanatların inceliklerini öğrenip uygulama şansı yakalayacak.

Anatolium Sinema Geceleri
Anatolium’da başkentlileri ramazan ayında güzel bir sürpriz bekliyor. Anatolium Ankara’da ay boyunca cuma-cumartesi ve pazar akşamları food court teras alanında kurulacak açık hava sinemasında unutulmaz Türk filmlerinin ücretsiz gösterimi yapılacak. Anatolium Sinema Geceleri kapsamında Selvi Boylum Al Yazmalım, Leyla ile Mecnun, Hababam Sınıfı Güle Güle, Veda Busesi ve 7 Kocalı Hürmüz gibi unutulmaz filmlerin gösterimi yapılacak. Ramazan eğlenceleri süresince nostaljik lezzetler pamuk şekerci ve macuncu da ağızları tatlandıracak.

Alışveriş Mercedes kazandırıyor
Ramazan süresince Anatolium’dan alışveriş yapanlar son model bir Mercedes C 180 kazanma fırsatı da elde edecekler. Ziyaretçiler harcadıkça puan ve anında hediyeler kazandıran ACARD ile Anatolium Ankara AVM bünyesindeki tüm mağazalardan yapacakları her 50 TL’lik alışveriş karşılığı kampanyaya katılma şansına sahip olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri