Anatolium “kusursuz aşk yoktur” diyor

07 Şubat 2013 Perşembe

Anatolium Ankara, Sevgililer Günü’nde sevgilisinin kusurunu en yaratıcı fotoğraf karesiyle yakalayan çifti tek taş yüzük ile ödüllendiriyor

anatolium-kusursuz-ask-yoktur-diyor

Anatolium Ankara, Sevgililer Günü’nü yaratıcı ve ilginç bir yarışmayla karşılıyor. “Kusursuz Aşk Yoktur” konseptli yarışmada sevgilisinin kusurunu en yaratıcı şekilde anlatan fotoğraf karesini yakalayan çift tek taş yüzüğün sahibi olacak.

Anatolium Ankara Facebook sayfasında başlayan yarışmada sevgilisinin kusurunu en yaratıcı bakışla anlatan fotoğrafı paylaşan ve fotoğrafın altındaki metni en yaratıcı şekilde dolduran adaylar yarışmaya katılmaya hak kazanacak. Birbirinden yaratıcı fotoğraf ve metinlerin arasından en çok beğeniyi alan tek taş yüzüğün sahibi olacak. Yarışmanın ikinci ve üçüncüsünü de sürpriz hediyeler bekliyor.

Anatolium’da sevenler kazanıyor
Anatolium Ankara’da A Card sahipleri, Sevgililer Günü alışverişlerinde de kazanmaya devam ediyor. A Card sahipleri Anatolium Ankara mağazalarından yapacakları alışverişlerde toplayacakları puanların yanı sıra sürpriz hediyelerin sahibi oluyor. Sevgililer Günü’ne özel hediye kapısı kampanyasında hediye kapısından geçen sevgilileri sürpriz hediyeler bekliyor. Anatolium’da her alışveriş puan, her puan hediyeye dönüşüyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri