Anatolium, müşterisini arabayla ödüllendirdi

23 Kasım 2012 Cuma

Mercedes C 180 çekiliş kampanyası sonucunda talihli Ali Haydar Kırlangıç, yapılan bir törenle arabasını teslim aldı

anatolium-musterisini-arabayla-odullendirdi

Anatolium Ankara Alışveriş Merkezi’nin harcadıkça puan ve anında hediyeler kazandıran müşteri sadakat kartı ACard’ın lansmanı ile başlayan kampanya kapsamında 4 Haziran-29 Ekim günleri arasında alışverişlerinde Anatolium Ankara’yı tercih eden A Card sahipleri kampanyaya katılım şansını elde etti. Toplam 270 bin 967 iştirakçinin olduğu kampanyanın çekilişi Milli Piyango İdaresi ve noter huzurunda gerçekleştirildi. Yapılan çekilişin talihlisi Ali Haydar Kırlangıç,  arabasının anahtarını Anatolium AVM Müdürü Yüksel Kocatürk’ ün elinden aldı.

Anatolium Ankara Genel Müdürü Yüksel Kocatürk, “Anatolium Ankara olarak sadık müşterilerimizi ödüllendirdiğimiz ve bir limit olmaksızın her alışverişin puan ve hediye kazandırdığı A Card’ ı cazip bir kampanyayla müşterilerimizle buluşturduk. Kampanyamızın talihlisi Ali Haydar Bey’ i tebrik ediyorum. Önümüzdeki günlerde yepyeni kampanyaları A Card sahipleriyle buluşturacağız ” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri