Anatolium’da bayram zamanı

03 Ekim 2014 Cuma

Anatolium Alışveriş Merkezi, bayramda da birbirinden güzel etkinliklerle ziyaretçilerini sevindirmeye hazırlanıyor

anatoliumda-bayram-zamani

Mallexpert yönetimindeki Anatolium Alışveriş Merkezi, Bayram’da da dolu dolu bir programla ziyaretçilerine keyifli anlar yaşatıyor. Bayramın ikinci günü olan 5 Ekim’de başlayıp son günü 7 Ekim’e kadar sürecek olan etkinlikler kapsamında “Maskot Show”, “Pamuk Prenses eşliğinde şeker dağıtımı”, “Sihirbazlık Gösterisi”, “Kukla Show”, “Balon Show”, “Balon Dağıtımı”, “Yüz Boyama”, “Animasyon Showlar” ve gösteriler gerçekleştiriliyor.  Pazar, Pazartesi ve Salı günleri sürecek olan etkinlikler saat 14:00’da başlayıp 18:00’a kadar sürecek.

Çok sevilen Akids atölyeleri bayramda da devam ediyor
4 ve 5 Ekim’de gerçekleştirilecek olan Akids Atölyesi kapsamında Kolaj Atölyesine yer verilecek. Kolaj Atölyesinden sonra çocuklar, interaktif oyunlar ve Çocuk Tiyatrosuna katılarak bayram eğlencesine kaldıkları yerden devam edecek. 5 Ekim Pazar günü saat 19:00’da isteyen ziyaretçiler, canlı müzik dinletisiyle de hoş bir akşam geçirebilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri