Anatolium’da kadına şiddete karşı duruş

10 Aralık 2014 Çarşamba

Mallexpert tarafından yönetilen Anatolium Alışveriş Merkezi, Kadına Yönelik Şiddete Karşı Uluslararası Mücadele haftası etkinlikleri çerçevesinde, Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Sera Sanat Atölyesi işbirliği bir etkinlik düzenledi

anatoliumda-kadina-siddete-karsi-durus

Leonardo Da Vinci’nin ünlü tablosu Mona Lisa, dünyaca ünlü Ressam Frida Kahlo ve bilim insanı Madam Cruie’nin yaşamlarından ve görsellerinden esinlenerek ortaya çıkarılan canlı tablo performansıyla Kadına Şiddete dikkat çekildi.

Tarihi öneme sahip bu üç kadının erkek modeller tarafından canlandırıldığı canlı tablo etkinliğinde, makyajla şiddet görmüş halleri tasvir edildi. Şiddete karşı bir tepki niteliğindeki bu etkinlik, kadın şiddetinde başrol oynayan erkeği model olarak kullanmasından dolayı da ziyaretçilerin ilgisini çekti.

Sosyal sorumluluk projeleri ile dikkat çeken Anatolium Ankara Alışveriş Merkezi, Aralık ayında da birçok farklı etkinliğe ev sahipliği yapıyor olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri