Andera AVM’de sinema keyfi başladı

29 Eylül 2014 Pazartesi

Kiralaması ve yönetimi NTS Danışmanlık tarafından yürütülen Siirt Andera Park AVM, kurumsal marka mağazaları, aktiviteleri ile her yaşta tüketiciye hitap ederken Siirt te ilkler arasında sosyal yaşam merkezi olma yolunda önemli yatırımlar ile müşterilerine verdiği değeri bir kez daha gösteriyor

andera-avmde-sinema-keyfi-basladi

Özel dizayn 3D dijital keyfi, 5 farklı büyük ve konforlu salonları ile Siirt halkına vizyondaki filmleri seyrettirmenin keyfini Andera Park AVM yaşatacak.

2013 Haziran da hizmet vermeye başlayan Andera Park AVM, Siirt’in işlek caddelerinden Cengiz Topel Caddesi’nde konumlanıyor. 3 tarafı ana cadde ile çevrili olan AVM Siirt Üniversitesi öğrenci yurtlarına, yeni çevre yolu bağlantılarına ve bölge hastanesine 200 metre mesafede bulunuyor. Andera Park bulunduğu konum itibarıyla civarda yapılmaya devam edilen ve yapılacak olan konutların değerini de artırıyor.

350 araçlık otopark da dâhil olmak üzere 5 kat ve 24 bin metrekare kapalı alanda, 14 bin 500 metrekare kiralanabilir alanı bulunan Andera Park AVM de 2M Migros, LC Waikiki, Kemal Tanca, NT, Tekzen, Bimeks, Kompedan, Defacto, Teknosa, Burger King, Flo, Kiğılı, Fenerium, US. Polo, Hatemoğlu, Armine, Panço, Flormar, Samsung, Buket Kuaför, İkizler Çocuk Dünyası, Pasaport Pizza, Life Point, Bowling ve daha 50 mağazaya yakın ulusal birçok mağaza ile hizmet veriyor. Andera Park AVM 5 salonu CineAndera Sinemaları, Fitness merkezi ve Buz pisti ile Siirt halkına sosyal yaşam alanları yaratıyor.

Andera Park AVM 40 kişilik güvenlik ekibiyle rahat ve güvenli alışveriş imkânı sunarken, 25 kişilik temizlik ekibiyle de ziyaretçilere temiz ve ferah bir ortam sağlıyor. Ayrıca kurulan Andera Park Akademi ile verdiği eğitimler sayesinde hizmet kalitesini gün geçtikçe artıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri