“Angry Birds” bayramda M1 Merkez Adana’da

22 Eylül 2015 Salı

Tüm dünyada milyonları saran büyük fenomenin kahramanları “Angry Birds” 19-27 Eylül günleri arasında M1 Merkez Adana AVM ’de çocuklarla buluşacak

angry-birds-bayramda-m1-merkez-adanada

Tüm dünyada son yıllarda fenomen olarak milyonlara ulaşan Angry Birds, oyunu kadar, oyuncak ve aksesuarlarıyla da dikkat çekiyor. O oyuncakların en büyükleri, Angry Birds heyecanını yaşatmak için Alışveriş ve eğlencenin merkezi M1 Merkez Adana AVM’ye geliyor.

M1 Merkez Adana AVM’de kurulacak olan etkinlik alanı iki platformdan oluşacak. Ana etkinlik alanında 10 yaş ve üstü ziyaretçiler katılımı için hazırlanmış. Workshop Alanında 10 yaş ve altı ziyaretçiler kullanabilecek. Canlı olarak oynanabilecek Angry Birds deneyimini yaşamak isteyen küçük-büyük tüm M1 Merkez Adana AVM ziyaretçileri, 19-27 Eylül günleri ve 12.00-20.00 saatleri arasında gerçekleşecek etkinliklere katılabilecek.  Canlı oyun deneyimine ek olarak Playstation ve iPad'lerle gönüllerince Angry Birds oynayabilecek çocuklar, hem unutulmayacak bir Angry Birds deneyimi yaşayacak hem de 'asabi' fakat bir o kadar da sevimli kırmızı kuş ile ayrıca Meet&Greet sahnesinde fotoğraf çektirebilme şansına sahip olacak.

M1 Merkez Adana Alışveriş Merkezi Müdürü Yalçın Öz: “M1 Merkez’de 15 yıldan buyana eğitici ve aynı zamanda eğlendirici aktiviteler ile çocukları buluşturuyoruz. Tüm dünyada çocukların sevgilisi haline gelmiş olan Angry Birds’ ü özellikle bayram tatilinde buluşturmaktan mutluyuz. Etkinliklerin çocuklar tarafından büyük bir ilgi ile izleneceğini umuyoruz. Tüm aileleri çocukları ile birlikte M1 Merkez Adana’ya davet ediyoruz.” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri