AnkaGross yeni mağazasını hizmete açtı

22 Haziran 2017 Perşembe

Ankara’nın gross marketi AnkaGross, bugün (21 Haziran) Çayyolu’nda kapılarını açtı

ankagross-yeni-magazasini-hizmete-acti

“Çok Al, Az Öde” sloganıyla yola çıkan AnkaGross; bugün, Alacaatlı Cad. No:52 Çayyolu adresinde, 3’üncü mağazasının kapılarını Ankaralılara açtı. Müşterilerin sabah saatlerinden itibaren yoğun ilgi gösterdiği açılışa, çok sayıda iş ortağı ve firma sahibi katıldı. Bando eşliğinde karşılanan misafirlere, tahta bacaklı adamların ve palyaçoların yer aldığı animasyonlarla eğlenceli alışveriş ortamı sunulurken, Serkan Kızılbayır ile 2 saatlik Radyo Vizyon canlı yayını mağazadan gerçekleştirildi.

 

AnkaGross Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Altunbilek, mağaza açılışına katılan iş ortaklarını ve müşterileri sevgi ve saygıyla selamladığını söyleyerek başladığı konuşmasında: “İşimizi geliştirmek, daha iyisini yapabilmek yolundaki çabalarımızdan vazgeçmeden yatırımlarımıza devam ettik ve 3’üncü AnkaGross’u hizmetinize sunuyoruz, Çayyolu AnkaGross’un 200 kişiye sağladığı istihdamla birlikte, bölge ve ülkemiz ekonomisine hayırlı, uğurlu ve bereketli olmasını diliyorum.” dedi. Meyve sebzeden, şarküteriye; et, balık, unlu mamullerden, tekel ürünlerine;  özellikle meyve ve sebzede iyi tarım uygulamalı ürünler, Unlu mamullerde, tatlılarımızda glikoz içermeyen yüzde 100 pancar şekerinden üretilmiş ürünlerden daha bir çok zengin çeşitli ürünlerle siz değerli müşterilerimize sağlıkla, keyifle bir alışveriş atmosferi sunmaya çalışacağız diyen Mustafa Altunbilek, ürün satışlarında tazeliğe, hijyene,  sürekli uygun fiyata, bol çeşit ve lider marka ürünlerde avantajlar sunulmasıyla birlikte ev, ofis, işletme, restoran ve otellerin profesyonel iş ve çözüm ortağı olmayı hedefliyoruz.” dedi. Yeni mağaza açılışıyla birlikte TEMA Vakfı ile çevreyi korumak için harekete geçtiklerini, çevreye zararlı naylon poşetler yerine, doğada çözünebilen poşetlerin geliri ile TEMA Vakfı’nın Türkiye genelinde yürütmekte olduğu doğa koruma ve eğitim çalışmalarına destek olacaklarını, böylece poşet kullanımındaki farkındalığı arttırmak istediklerini söyledi.

 

5 bin 400 metrekare hizmet alanı var

Alacaatlı Caddesi no: 52 adresinde, 21 Haziran Çarşamba günü saat: 09:00’da kapılarını açan Çayyolu AnkaGross, 2 bin 750 metrekaresi gıda, bin 250 metrekaresi gıda dışı ürünler ve depo alanlarıyla birlikte toplam 5 bin 400 metrekare alanda müşterilerine binlerce çeşit ürün yelpazesiyle hizmet veriyor. Sabah 09.00 aksam 22.00 saatleri arasında misafirlerine hizmet verecek mağazada, 18 kasa, 3 mal kabul alanı, 10 adet soğuk hava deposu, 2 Müşteri asansörü ve 3 yük asansörü bulunuyor. Mağazada ayrıca 100 araçlık otopark alanı ile müşterilerin alışverişlerine büyük kolaylık sağlanıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri