ANKAmall “Çok Gizli” bir etkinliğe ev sahipliği yapacak

15 Nisan 2016 Cuma

ANKAmall ziyaretçileri, AVM içerisinde düzenlenecek “Top Secret” etkinliğiyle ajanların gizli dünyasını keşfedecek

ankamall-cok-gizli-bir-etkinlige-ev-sahipligi-yapacak

Ankara’da ilk kez ANKAmall’un ev sahipliğinde gerçekleşen “Top Secret” etkinliği ile 7’den 70’e dileyen herkes ajanlık deneyimi yaşıyor. 7 farklı istasyondan oluşan etkinlikte ziyaretçiler, bulmacayı çözüp anahtar kelimeyi bulmak için ipuçlarını toplarken lazer tüneli ile de heyecan dolu bir dünyanın kapılarını aralıyor.


Endoskop, açılı ayna gibi çeşitli aletleri kullanarak gizli haberleri dinleme ve gözlem yapma fırsatına sahip olan misafirler sabır, zeka ve heyecanın bir arada olduğu gerçek bir ajan deneyimi yaşayacak. Ayrıca katılımcılar bir casus neler yapar, ajandan farkı nedir? Dedektif kime denir? Gibi soruların yanıtını da ilginç ve eğlenceli deneyimler yaşayarak bulacak. Etkinlik 24 Nisan’a kadar ANKAmall’da olacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri