ANKAmall’da alışveriş hız kazanıyor

02 Aralık 2015 Çarşamba

Yılbaşı hazırlıklarını tamamlayarak ışıl ışıl bir görünüme sahip olan ANKAmall’dan ziyaretçilere BMW X4 sürprizi

ankamallda-alisveris-hiz-kazaniyor

ANKAmall, görenleri hayran bırakan süslemeleri ve kampanyaları ile yılbaşına hazır. Ziyaretçileri dört metre yüksekliğinde ışıklarla bezenmiş dev bir ayıcığın karşıladığı ANKAmall’da yılbaşı konsepti ile rengarenk alışveriş yanında kampanyalar da yine Ankaralıları cezp edecek.


Yılbaşı konsepti için ışıl ışıl bir görünüme kavuşan ANKAmall, görenleri de hayran bırakıyor. 12 metrelik led ışıklı yılbaşı ağacı ise görsel bir şölen yaşatıyor. Birbirinden farklı kampanyaların sunulduğu AVM, yılbaşı alışverişi ile sevdiklerini mutlu etmek isteyen ziyaretçilerini karşılamaya hazır.


BMW X4 sahibini bekliyor
Her yıl çekiliş sonucu araba kampanyası düzenleyen ANKAmall bu yılbaşı da pek çok kişinin hayalini süsleyen BMW X4 ile sürpriz yapıyor. 25 Kasım gününde başlayan araç çekilişi, 25 Şubat gününe kadar devam edecek; her 100 liralık alışveriş yapan ziyaretçi otomobili kazanma şansına sahip olabilecek. Ziyaretçiler kampanya süresince toplamda yapacağı KDV dâhil her 100 liralık alışveriş karşılığında bir çekiliş hakkı kazanacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri