ANKAmall’dan çocuklara bayram sürprizi

17 Eylül 2015 Perşembe

Tüm dünyada çocukların büyük ilgiyle takip ettiği NinjaGo ve Lego Friends Pop star etkinlikleri Ankara’da ilk kez ANKAmall’da gerçekleşecek

ankamalldan-cocuklara-bayram-surprizi

Erkek çocukları için gerçekleştirilen NinjaGo etkinliğiyle çocuklar kendilerine verilen görevleri yerine getirerek Ninja olacak ve sürpriz hediyeler kazanacak. Ayrıca etkinlikte NinjaGo Karakter Kostümü de belirli aralıklarla alana gelerek çocuklarla etkileşime geçecek.

Kız çocuklarına yönelik olan Lego FriendsPopstar etkinliğinde ise çocuklar dans eğitimi alacaklar ve profesyonel eğitmenler tarafından gösterilen koreografiyi müzik eşliğinde öğrenecekler.  Etkinlik sırasında farklı yapım parçaları ile sahne, mücevher kutusu, kupa, yıldız ve kalp dizaynları yapacak olan çocuklar hediyelerini aldıktan sonra alandan çıkacak.

19 – 27 Eylül günleri arasında ANKAmall’da yapılacak olan etkinlikler sayesinde çocuklar güzel vakit geçirirken unutulmaz bir deneyim yaşama fırsatı yakalayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri