ANKAmall'dan okul öncesi büyük eğlence

21 Eylül 2015 Pazartesi

Tüm dünyada çocukların büyük ilgiyle takip ettiği ve ilk kez Ankara'da ANKAmall'da gerçekleşen Lego NinjaGo ve Lego Friends başladı

ankamalldan-okul-oncesi-buyuk-eglence

Minikleri kasıp kavuran Lego Ninja Go ve Lego Friends Pop, Ankara’da ilk kez ANKAmall’da gerçekleşirken, çocuklara adeta okul öncesi çifte bayram yaşatıyor.

30 dakika süren seanslar halinde gerçekleştirilen ve bir seansa 20 çocuğun katıldığı NinjaGo etkinliğinde çocuklar, kendilerine verilen görevleri yerine getirdikten sonra ninja oluyor ve çizgi roman, poster, junglescene gibi hediyeler kazanıyor.

Lego Friends Pop star etkinliğinde ise çocuklar yine 30 dakikalık seanslarda dans eğitimi alıyor, eğitmenler eşliğinde mücevher kutusu, sahne, kupa, yıldız ve kalp dizaynları yapıyor.

Başladığı tarihten itibaren sadece çocuklar değil, ebeveynleri tarafından da büyük ilgiyle karşılanan etkinlikler 27 Eylül gününe kadar ANKAmall'da bayram yaşatmaya devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri