Ankara PERDER “Demokrasinin Yanındayız”

22 Temmuz 2016 Cuma

Ankara PERDER Yönetim Kurulu Başkanı Ali Uyanık, 15 Temmuz Cuma gecesi ülke demokrasisini hedef alan hain terör eylemiyle ilgili 18 Temmuz sabahı PERDER üyeleri ve sektörle paylaştığı mesajda demokrasinin milletimizin ve devletimizin teminatı olduğuna vurgu yaptı.

ankara-perder-demokrasinin-yanindayiz

“15 Temmuz akşamı, toplumsal ve ekonomik birliğimizi yıkmaya yönelik gerçekleştirilen demokrasimizi hedef alan terörist eylem, kalkışma hareketini şiddetle kınıyor ve ülkemizin birlik ve beraberliğini hedef alan bu teröristleri lanetliyoruz.

Halkın iradesiyle seçilmiş meşru hükümete karşı yapılan bu darbe girişiminin karşısındayız. Devletimizin, milletimizin teminatı demokrasi dün olduğu gibi bugün de dimdik ayaktadır. Siyasi düzene ve milli iradeye yönelik gerçekleştirilen her türlü karşı hareketin karşısındayız.

Yaşanan bu elim olayda yaşamını yitiren tüm güvenlik güçlerimize, sivil yurttaşlarımıza rahmet, yakınlarına başsağlığı ve sabır, yaralılara acil şifalar diliyoruz. Türkiye Cumhuriyeti’nin demokrasi tarihine kara bir leke olarak geçecek bu olayın devlet yöneticilerimiz ve halkımızın demokrasiye olan inancıyla aşılmış olmasından dolayı büyük memnuniyet duyuyoruz.

Akıl, sevgi, saygı, birlik ve beraberlik duygusu ile yaşanan bu müdahalenin izlerini hep beraber silmeyi görev telakki ediyoruz.”Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri